قبل از درمان ایمپلنت دندان حتما مقاله زیر را مطالعه فرمایید

 برای پرش به بخش مورد نظر کلیک کنید

فهرست مطالب

ایمپلنت چیست و اجزای ایمپلنت

همه چیز درباره ایمپلنت دندان : ایمپلنت بهترین راه جایگزینی دندان از دست رفته میباشد . یک واحد ایمپلنت شامل سه قسمت :

1) فیکسچر : از جنس فلز تیتانیوم که نقش ریشه ی دندان را ایفا میکند .

2) اباتمنت : از جنس فلز تیتانیوم که روکش ایمپلنت به واسطه اباتمنت به فیکسچر متصل میگردد .

3) روکش ایمپلنت : از جنس سرامیک یا ترکیبی از سرامیک و فلز میباشد که نقش تاج دندان را ایفا میکند .

نکات مهم و همه چیز درباره ایمپلنت

1- بیش از دویست نوع ایمپلنت وجود دارد که بیش از نیمی ایمپلنت ها نوپا و بدون پیشینه میباشند . تنها پنج برند معروف ایمپلنت در دنیا وجود دارد که در کشورهای اروپایی  و آمریکا بخش اعظم مصرف ایمپلنت دندانپزشکی مربوط به این سه ایمپلنت میباشد .

ایمپلنت ازسه قسمت فیکسچر ( قسمتی که داخل استخوان قرار میگیرد ) ، روکش ، اباتمنت ( وصل کننده روکش به فیکسچر ) تشکیل شده است و هزینه ایمپلنت به کیفیت هر یک از این قطعات بستگی دارد .

2- بعضی ازکشورها چندین شرکت سازنده ایمپلنت با کیفیت های متفاوت دارند ، پس کشور سازنده ایمپلنت تعیین کننده کیفیت نمیباشد و برند ایمپلنت مهم میباشد .

3- هر کدام از ایمپلنت های مطرح موجود در بازار برای شرایط کلینیکی خاصی طراحی شده اند و مراجعه به مرکزی که دارای انواع سیستم های ایمپلنت میباشد از این جهت توصیه میگردد که دندانپزشک کاردان با توجه به شرایط بیمار از ایمپلنت مناسب برای هر فرد استفاده نماید .

4- تبلیغاتی که امروزه برای ایمپلنت بکار میروند مانند : ایمپلنت یک روزه ، ایمپلنت بدون جراحی ، ایمپلنت بعد از کشیدن دندان ، باید با رعایت اصول پایه ای جایگذاری و بارگذاری ایمپلنت همراه گشته و هدف صرفا تحویل فوری ایمپلنت و زیبایی موقتی بیمار نباشد . زیرا هدف از درمان ایمپلنت دستیابی به درمانی موفق با طول عمر بالا میباشد .

5- قرارگیری ایمپلنت بدون درد میباشد و اکثر بیماران هیچ دردی حین جایگذاری ایمپلنت حس نمیکنند و در مقایسه با سایر درمان های دندانپزشکی از جمله عصب کشی برای مراجعین درمان راحت تری میباشد .

6- امروزه در کشور های پیشرفته تقریبا همه بیماران جهت جایگذاری دندان های از دست رفته از ایمپلنت استفاده مینمایند .

7-وجود فضای خالی دندان از دست رفته گاها موجب مشکلات و عوارض بسیاری بر روی سیستم دندانی فرد میگردد .

8- انجام ایمپلنت از لحاظ اجتماعی و اقتصادی به نفع فرد در بلند مدت میباشد .

9- طبق اخرین مقالات انجام آزمایشات ویتامین دی ، کلسترول و چربی خون قبل از درمان ایمپلنت توصیه میگردد .

10- در بیست الی سی درصد بیماران انجام پیوند استخوان جهت افزایش طول عمر ایمپلنت ضروری میباشد . البته در این بیماران میتوان ایمپلنت هایی با سایز کوچکتر جایگذاری نمود که این عمل گاها منجر به کاهش عمر ایمپلنت میگردد .

11- لقی پروتز متحرک ( دندان مصنوعی ) را میتوان به طور محسوسی توسط دو الی پنج ایمپلنت کاهش داد .

12- ایمپلنت همراه با روکش را گاها میتوان یک روزه و بدون جراحی انجام داد .

13- ایمپلنت دیجیتال ( ایمپلنت بدون جراحی ) میزان برش لثه را کاهش میدهد و نیاز به بخیه را حذف مینماید .

14- طول عمر ایمپلنت به کیفیت و کمیت استخوان و لثه اطراف ایمپلنت بستگی دارد و در صورت نقص در هریک از این عوامل باید جراحی های تکمیلی جهت بهبود وضعیت استخوان و لثه انجام گیرد  .

15- چندین ایمپلنت رامیتوان در یک جلسه جایگذاری نمود .

16- برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات ذیل را مطالعه فرمایید .

 

فیلم رضایتمندی بیش از 50 نفر از مراجعین دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم و دکتر یلدا بازرگان

جهت مشاهده ، بر روی ویدئوی زیر کلیک نمایید

 

 

 

 

عکس ایمپلنت

عکس تعدادی از نمونه کارهای مرکز ما :

 


لمینت دندان
عکس ایمپلنت دندان مرکز دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم

ایمپلنت دندان
عکس ایمپلنت دندان مرکز دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام مراجعه نمایید

برای انجام چک آپ کلی فوری دندانهایتان اینجا کلیک کنید

هزینه ایمپلنت

هزینه ایمپلنت ارزان در بلند مدت بالاتر از قیمت ایمپلنت های معروف میباشد ، به طوری که احتمال تحلیل استخوان اطراف برند های معروف به شدت کمتر است و این امر باعث میشود مراجعین در بلند مدت هزینه کمتری متقبل شوند .

در هر کالا چند برند برتر وجود دارد مثلا در خودرو یا پوشاک یا سایر اجناس مطمئنا عمر یک کفش آدیداس حداقل دو برابر عمر یک برند ناشناس کفش میباشد .

اما ایمپلنت تفاوت بسیاری با یک کفش دارد زیرا در صورت خراب شدن ایمپلنت گاها ضربات جبران ناپذیری به سلامتی شما و استخوان فک شما وارد میشود .

همه مردم در صورت نیاز به جراحی قلب یا هر کدام از ارگانهای بدن به دنبال بهترین پزشک میباشند اما سی درصد افراد در امور دندانپزشکی به دنبال بهترین دندانپزشک میباشند ، این امر ناشی از آگاهی پایین جامعه میباشد . زیرا اگر جامعه آگاه باشد که دندانها علاوه بر اینکه بر روی سایر ارگانهای بدن مثل قلب و دستگاه گوارشی تاثیر مستقیم دارند . بر زندگی اجتماعی و اقتصادی فرد نیز تاثیر میگذارند در این صورت بدون شک تک تک افراد جامعه به دنبال بهترین دندانپزشکان و بهترین متریال خواهند بود . در نتیجه هنگامی که بحث بر سر سلامتی شما میباشد تا جای ممکن باید هزینه در اولویت آخر باشد واولویت شما برند ایمپلنت و دندانپزشک خوب برای ایمپلنت باشد تا سلامتی شما تحت الشعاع قرار نگیرد .

آیا مرکزی را میتوانید پیدا کنید که ایمپلنت سوییسی اشترومن (( ITI )) در تعرفه ایمپلنت سال 98 یا 97 یا 99 آن مرکز پایین تر از نه میلیون تومان باشد ؟

دلیل عدم استفاده بسیاری از مراکز از برند اشترومن هزینه بالای این ایمپلنت میباشد .

پس یکی ازمهمترین عوامل تعیین کننده قیمت ایمپلنت برند ایمپلنت میباشد . البته تجهیزات و خود پزشک و نحوه جایگذاری ایمپلنت و رعایت کامل اصول بهداشتی و استفاده از وسایل یک بار مصرف از سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایمپلنت میباشد .

قیمت حدودی انواع برندهای ایمپلنت در سال 99 برای آگاهی شما عزیزان در مراکز دندانپزشکی مختلف را اعلام میکنم :

قیمت پنج ایمپلنت برتر دنیا شامل : ایمپلنت سوییسی اشترومن ITI ، اس پی آی SPI ، ایمپلنت آمریکایی زیمر zimmer  ، بایوهورایزن biohorizon ، نوبل بایوکر nobelbiocare ، آسترا astra  : حدود نه الی بیست میلیون تومان

قیمت ایمپلنت کره ای شامل آستم osstem ، دیو dio ، ایمپلنتیوم implantiuom ، دنتیس dentis : حدود چهار الی هشت میلیون تومان

سایر ایمپلنت های اروپایی یا آمریکایی : ایمپلنت سوییسی اس آی سی sic ، ایمپلنت آلمانی بگو begu ، ایمپلنت فرانسوی mib ، ایمپلنت آمریکایی  intralack ، ایمپلنت ایتالیایی : حدود چهار الی هشت میلیون تومان

ایمپلنت ایرانی کیمیا کشت اطبا  : حدود دو الی سه میلیون تومان

به خاطر داشته باشید دلیل تفاوت قیمت یک برند در بعضی از مراکز به خیلی از عوامل بستگی دارد از جمله کیفیت لابراتوار ساخت روکش ایمپلنت و اورجینال بودن همه قطعات دخیل در جایگذاری ایمپلنت علاوه بر ارجینال بودن خود ایمپلنت ، استفاده کامل از وسایل یکبار مصرف و کیفیت کار پزشک . به طور کلی در قیمت همه کارهای خدماتی علاوه بر متریال مصرفی ، کیفیت کار نیز دخیل می باشد .

کیفیت کار ؛ دقت ، وجدان کاری و استعداد ذاتی میطلبد به عنوان مثال جراحان قلب متریال یکسانی ممکن است استفاده نمایند ولی تعرفه های بسیار متفاوتی با یکدیگر دارند و یا یک کار خدماتی دیگر که میتوان مثال زد نقاشی هست آیا نقاشی ما با نقاشی پیکاسو میتواند هم قیمت باشد ؟ ( مگر ما نمیتوانیم همان مواد مصرفی پیکاسو را تهیه کنیم ؟ ) پس ، از این پس در کارهای خدماتی به دنبال کیفیت باشید زیرا در کارهای خدماتی ، ارزان ترین کارها در آینده به دلیل هزینه هایی که به وجود میاورند به گرانترین کارها تبدیل میشوند . علاوه بر آن دندانهای خوب و زیبا هزینه خود را با بهبود روابط اجتماعی و اقتصادی جبران میکنند .

قیمت ایمپلنت کامل برابر با جمع ایمپلنت تک تک دندانها نمیباشد زیرا برای انجام ایمپلنت کامل یک فک تک تک دندانها ایمپلنت نمیشود بلکه دندانها یک در میان ایمپلنت میشود و وسط ایمپلنتها روکش میشود .

قیمت ایمپلنت در شهرهای مختلف مانند یزد تبریز ارومیه کرج تهران شیراز اهواز مشهد کرمان به شرط یکسان بودن متریال و کیفیت کار یکسان میباشد و از همه این شهرها همواره مراجعینی به مطب دکتر بهمن پوراقدم مراجعه مینمایند .

هزینه ایمپلنت در دندانپزشکی دکتر بهمن  پوراقدم

‎برای اطلاع از هزینه های درمان در دندانپزشکی VIP دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان  کلـــــیک کنید

متخصص ایمپلنت

متخصص ایمپلنت به دندانپزشکی میگویند که علاوه بر طی کردن دوره شش ساله دندانپزشکی عمومی ، دوره سه ساله تخصص دندانپزشکی ودوره های ایمپلنت را گذرانده باشد و مدارک معتبر از مراکز دندانپزشکی معتبر داشته باشد . جراح لثه و متخصص لثه را هم میتوان متخصص ایمپلنت محسوب کرد اما صرفا دکتر متخصص بودن به معنای انجام کار ایده آل نمیباشد و بررسی نمونه کارها یکی از راههای یافتن پزشک دلخواه شما میباشد زیرا دندانپزشکی ترکیبی از علم و هنر است .

فیلم ایمپلنت 

فیلم تعدادی از نمونه کارهای مرکز ما :

 

 

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام مراجعه نمایید

 

بدون درد کلیه امور دندانپزشکی خود را انجام دهید. اینجا کلیک کنید

ایمپلنت ارزان

ایمپلنت ارزان در شهر های مختلف ایران مثل تبریز، اردبیل ، شیراز ، زنجان و در مناطق مختلف از جمله نارمک ، سعادت آباد و نیاوران کار میشود اما نکته مهمی که قبل از انجام ایمپلنت ارزان باید مد نظرمان قرار دهیم این است که هنگامی که بحث سلامتی ما در میان میباشد ، مثلا اگر قصد مراجعه به پزشک قلب را داشته باشیم به بهترین پزشکان مراجعه مینماییم فلذا وقتی که قصد مراجعه به دندانپزشک میباشد به بهترین دندانپزشکان باید مراجعه نماییم چون دندان عضوی از بدن میباشد که علاوه بر زیبایی بر همه اعضای بدن ازجمله قلب تاثیر گذار است و بر روابط شغلی و اجتماعی ما تاثیر زیادی دارد .

ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری به معنای تحویل روکش ایمپلنت در همان جلسه کاشت ایمپلنت یا حداکثر تا یک هفته میباشد و در اکثر مواقع در یک جلسه انجام میشود . ایمپلنت یک روزه نیازمند شرایط کلینیکی خاصی میباشد . بهتر است در انجام این نوع ایمپلنت از پنج برند معروف ایمپلنت که در زیر به آن اشاره خواهد شد استفاده گردد . مراحل ایمپلنت فوری با سایر ایمپلنتها تفاوتی ندارد .

در دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم ایمپلنت فوری انجام میشود .

این ایمپلنت مناسب افراد پر مشغله و دارای مشاغل مدیریتی و حساس میباشد .

عوارض ایمپلنت فوری : ایمپلنت فوری شرایط کلینیکی خاصی میطلبد . در صورت وجود این شرایط و رعایت اصولی که به مراجعین گفته میشود این ایمپلنت معایب خاصی ندارد .

قیمت ایمپلنت فوری : قیمت ایمپلنت فوری به دلیل ساخت روکش موقت و حدودا بیست در صد بالاتر از ایمپلنت معمولی میباشد .

شرایط ایمپلنت فوری : مهمترین شرط ایمپلنت فوری مناسب بودن استخوان اطراف ریشه باقیمانده میباشد .

مناسب بودن استخوان اطراف ریشه ایمپلنت از شروط اصلی انجام ایمپلنت میباشد.

مراحل ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چند مرحله دارد؟

مرحله اول : کاشت فیکسچر

مرحله دوم : قالبگیری

مرحله سوم : چسباندن روکش

که جمعا بیمار سه جلسه برای ایمپلنت مراجعه مینماید . زیرا فرم دهنده لثه را در همان جلسه کاشت فیکسچر به فیکسچر متصل مینمایند . که فاصله ی جلسه اول و دوم 3 ماه ( البته در نوع اس ال ای اکتیو ایمپلنت اشترومن میتوان این زمان را به یک ماه کاهش داد )  در کل درعرض 4 ماه کل پروسه ایمپلنت تمام میشود . ( برخلاف تصور عموم ایمپلنت نیاز به مراجعه مکرر در طول 4 ماه ندارد و افرادی که ساکن جای دیگر هستند به راحتی قادر به انجام ایمپلنت در مرکز دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم می باشند . )

در ایمپلنت فوری یا یک روزه این مراحل ممکن است در یک روز انجام گیرد . البته بعد چند هفته معمولا روکش تحویل داده شده در ایمپلنت های یک روزه تعویض میشود .

برای گذاشتن هر ایمپلنت یک جلسه مجزا باید وقت گرفت ؟

خیر . میتوان در یک جلسه 8 ایمپلنت را همزمان انجام داد و روکش همه ایمپلنت ها را در یک جلسه قالبگیری کرد .

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو فک بالا یا فک پایین با توجه به مسایل زیبایی بسیار مهم میباشد ودندانپزشک قبل از انجام این ایمپلنت مسایل زیبایی را در نظر گرفته و بیمار را از نتایج این درمان آگاه مینماید .

مراحل ایمپلنت دندان جلو : همانند مراحل جایگذاری سایر ایمپلنت ها میباشد با این تفاوت که فرمدهی لثه ممکن است نیازمند جلسات بیشتر باشد .

هزینه ایمپلنت دندان جلو : در اکثر موارد تفاوتی با سایر نواحی ایمپلنت دندانی ندارد .

انواع برند ایمپلنت

انواع ایمپلنت را با توضیح مختصر در زیر ذکر میکنیم :

ایمپلنت آمریکایی زیمر zimmer :

جزو پنج برند برتر دنیا میباشد .  زیمر نسل جدیدى از فیکسچرهاى دندانى را ارائه کرده که جنس آن به جاى تیتانیوم ،  تنتالوم است . همواره یکی از انتخابهای بسیار خوب دندانپزشکان است .

ایمپلنت سوییسی اشترومن ITI :

ایمپلنت اشترومن یا آسترامن یا ITI جزو پنج برند برتر دنیا میباشد و در ایران نمایندگی دارد . میتوان گفت بهترین ایمپلنت دنیا میباشد . خود برند اشترومن چندین مدل دارد که ایمپلنت اشترومن  SLA active و   roxolid  برای کاهش مدت زمان لازم برای التیام طراحی شده است و ثابت شده واکنش بهینه بافتها را به دنبال خواهد داشت .  این دو مدل کیفیت بهتری نسبت به سایر ایمپلنتهای اشترومن دارد . سیستم ایمپلنت استرامن متصل کننده  Morse دارد که حداکثر ثبات ایمپلنت را تضمین مینماید .

ايمپلنت اس پى اى SPI

ساخت شرکت تومن مدیکال سوییس میباشد ، این ایمپلنت دارای نوع اس ال ای اکتیو میباشد .

ايمپلنت اس اى سى SIC

ساخت کشور سوئیس است که قدمت زیادی ندارد ولی در ایران فروش بالایی دارد که قیمت پایین آن نسبت به برند های ایمپلنت اروپایی از دلایل فروش بالای آن است . در حد برند های ایمپلنت کره ای است .

ایمپلنت انکیلوز Ankylosis

ایمپلنت انکیلوز بیش از 50 سال است که مورد استفاده جراحان ایمپلنت دندان قرار دارد . اتصال بین ایمپلنت و اباتمنت در این سیستم ایمپلنت بسیار محکم و قابل اطمینان است .

سیستم ایمپلنت کملاگ Camlog

طراحی این سیستم ایمپلنت از ثبات ضد چرخشی برخوردار است . سیستم ایمپلنت کملاگ به دندانپزشک امکان میدهد به راحتی بتواند ایمپلنت را جایگذاری نماید . اما این ایمپلنت در ایران فروش بسیار پایینی دارد .

ایمپلنت دنتیس  DENTIS

ایمپلنت دنتیس به منظور مقاومت استثنائی در مقابل شکستگی و استحکام بالا طراحی شده است . این سیستم از نظر کیفیت جزو ایمپلنت های متوسط کره ای میباشد .

ایمپلنت دندان استراتک  AstraTech

ایمپلنت دندان استراتک AstraTech  ساخت کشور آمریکا میباشد . در سال ١٩٩٠ هم سطح خاص برند ایمپلنت استرا که باعث تسریع در استخوان سازی می شود توسط این شرکت ارائه شد . سیستم استرا بیشترین مقالات علمی را دارا است . جزو پنج ایمپلنت برتر دنیا میباشد .

ایمپلنت نوبل بایوکر  Nobel Biocare

سیستم ایمپلنت نوبل بایوکر Nobel Biocare از تیتانیوم خالص ساخته شده  و سطح آن باعث برخورداری این سیستم ایمپلنت از مزیت تولید استخوان و یکپارچکی استخوان و همچنین دوام بسیار بالا شده است .  میزان موفقیت این سیستم بسیار بالا بوده و در حال حاضر جزء بهترین و موفق ترین سیستمهاى ایمپلنت محسوب مى شود . این ایمپلنت در ایران ساپورت خوبی ندارد .

ایمپلنت اوستم  OSSTEM

ایمپلنت اوستم OSSTEM  بهترین ایمپلنت کره ای میباشد . هفتمین ایمپلنت دنیا در بین دویست ایمپلنت میباشد . یکپارچگی استخوان بین ایمپلنت و استخوان فک را در سطحی عالی تقویت میکند . سیستم ایمپلنت اوستم تضمین میکند در سطح عالی تمیز بوده و عاری از هر گونه مواد باقیمانده است و بهترین نوع ایمپلنت کره ای میباشد .

ایمپلنت دندان دنتسپلای  Dentsply Friadent

ایمپلنت دندان دنتسپلای فریدنت Dentsply Friadent  از تیتانیوم خالص ساخته شده است بنابراین به قدرت و استحکام بالا شهرت دارد . در ایران ساپورت خوبی ندارد .

سیستم ایمپلنت اینترالاک  Intralock

سیستم ایمپلنت اینترالاک Intralock تمام نیازهای جراحی و پروتزی را پوشش میدهد . این سیستم همچنین تکنولوژی های خاصی از قبیل سطح Ossean و تکنولوژی L-PRF و … را در دنیا به نام خود به ثبت رسانده است .

ایمپلنت مگاژن  Megagen

ایمپلنت مگاژن جزو ایمپلنت های متوسط کره ای میباشد . یکی از مراکز تولید ان در اروپا کشور لیتوانی است در دو نوع انی وان و انی ریج تولید می شود .

ایمپلنت ایمپلنتیوم  یا  Dentium

دنتیوم در ایران بنام ایمپلنتیوم شناخته می شود و جزء سه برند برتر کره ای میباشد . سادگی جراحی و قیمت ایمپلنت مناسب از مزایای آن است .

ایمپلنت بایکان  Bicon

فلسفه اصلی بایکان کاهش هزینه ها ، مدت زمان لازم و عوارض احتمالی برای بیمار می باشد .  ایمپلنت بایکان توسط برخی از دندانپزشکان مورد قبول نمیباشد .

ایمپلنت بگو  Bego

ایمپلنت بگو bego  جزو برند های اروپایی متوسط به بالا میباشد و ساخت کشور آلمان است .

ایمپلنت ایده  Ihdeh

ایمپلنت دکتر ایده ساخت کشور سوئیس می باشد . این ایمپلنت در کل برند ضعیفی از نظر جراحی و پروتز محسوب می شود . قیمت پایین این برند ایمپلنت برای بسیاری از دندانپزشکان وسوسه انگیز است .

ایمپلنت بایوهورایزون  Biohorizons

ایمپلنت بایوهورایزن ساخت آمریکا جزء پنج ایمپلنت برتر دنیا می باشد .  پس از ورود سیستم جدید بایوهورایزن ( سیستم اینترنال و تیپرد ) و تکنولوژی لیزرلاک به دلیل تسریع روند استخوان سازی و کاهش تحلیل استخوان موجب محبوبیت فراوان آن در جامعه دندانپزشکی گردید . این سیستم ساپورت خوبی در ایران ندارد .

ایمپلنت اى دى اى  IDI

برند فرانسوی iDi  که حضور طولانی مدتی در ایران دارد . جزو ایمپلنت های متوسط اروپایی میباشد . هر مدل از فیکسچرهای آن با دیگری از لحاظ ظاهری و کانکشن کاملاً متفاوت بوده و نسبتا قیمت مناسبی هم دارد .

ایمپلنت زایو  Xive

ایمپلنت زایو Xive توسط شرکت DENTSPLY آلمان ( تحت لیسانس دنسپلای آمریکا ) تولید و شاید جزء معدود ایمپلنت هایی است که از گرید ۱ تا ۵ تیتانیوم را بسته به کاربرد هر قطعه در محصولات خود دارد . ساپورت خوبی در ایران ندارد .

ایمپلنت ترى اى 3I

ایمپلنت آمریکایى است . طراحى خاص آن باعث شده که تحلیل استخوانى در این ایمپلنت بسیار کاهش داشته باشد .  طرح خاص موسوم به پلتفورم سوئیچینگ براى اولین بار در این سیستم پیاده شد . از معایب این سیستم هزینه بالاى آن است . در ایران ساپورت خوبی ندارد .

ایمپلنت یوروتکنیکا  Euroteknica

ایمپلنت یوروتکنیکا Euroteknica فرانسوی میباشد .  از مهمترین ویژگیهاى آن قیمت منطقى و داشتن گارانتى از طرف شرکت است .

ایمپلنت کیمیا کشت اطبا kmc

ایمپلنت کیمیا کشت اطبا kmc  ایمپلنت ایرانی است که از سال 96 شروع به فعالیت نمود . کارخانه سازنده این ایمپلنت در کردستان است . این ایمپلنت ایمپلنتی نوپا میباشد .

ایمپلنت  Cowellmedi

کمپانی Cowellmedi طراحی و تولید ایمپلنت های دندانی را در کره جنوبی آغاز کرده است و کمپانی Cowellmedi با در اختیار داشتن گروهی از محققین و دندانپزشکان و متخصصین بطور مداوم محصولات جدیدی را در زمینه ایمپلنتولوژی طراحی و تولید کرده است و در سال ۲۰۱۲ ایمپلنت INNO با سطح SLA–Active و ویژگی های منحصر به فرد وارد بازار جهانی گردید .

ایمپلنت  Geass

ایمپلنت دندان Geass دارای بیش از ۳۰ سال تجربه در عرصه ایمپلنتولوژی در ایتالیا می باشد .

یکی از نکاتی که در اولین نگاه به کاتالوگ Geass نظر مخاطب را جلب می کند ،  سادگی و کاربرپسند بودن نحوه پرزنت و محصولات این سیستم است .  دارای سطحی فعال از لحاظ انرژی می باشد و باعث جذب پروتئین ها و تسریع بازسازی استخوان می شود . این ایمپلنت جز ایمپلنت های متوسط اروپایی میباشد .

ایمپلنت سی ام آی CMI یا neo biotech

قیمت پایین این ایمپلنت جذابیت بیشتری برای بیماران و دندانپزشکان ایجاد کرده است .
از نظر جراحی این برند ایمپلنت دندان بسیار خوب است ولی اشکالاتی در قسمت پروتزی دارد مثل شل شدن پیچ ایمپلنت .  جزو ایمپلنت های متوسط کره ای میباشد .

ایمپلنت آلمانی  ICX

ایمپلنت آی سی ایکس جزو برندهایی میباشد که اتصال اباتمنت و فیکسچر بسیار محکمی دارد . این برند جزو برند های متوسط به بالا میباشد .

ایمپلنت بدون جراحی یا ایمپلنت دیجیتال

بهترین روش برای کاشت دندان در هفتاد درصد مواقع ایمپلنت دیجیتال میباشد . مراحل ایمپلنت دیجیتال : ایمپلنت بدون جراحی روشی در جایگذاری ایمپلنت میباشد که در آن علاوه بر تهیه گرافی cbct از فک ، اسکن سه بعدی از فک مراجعین تهیه میشود و به کمک نرم افزار فک بیمار شبیه سازی میشود و بهترین مسیر و جهت جایگذاری ایمپلنت مشخص میشود .

سپس با توجه به مسیر و جهت ایمپلنت شابلونی تهیه میشود و دندانپزشک با استفاده از این شابلون ایمپلنت را جایگذاری مینماید . در هفتاد درصد مواقع این روش بهترین روش کاشت دندان و بهترین نوع کاشت دندان میباشد .

معایب ایمپلنت دیجیتال : ایمپلنت دیجیتال در بعضی از مراجعین به علت ضروری بودن پیوند استخوان قابل انجام نمیباشد .

مرکز ایمپلنت دیجیتال دکتر بهمن پوراقدم از پیشرفته ترین تجهیزات و مواد مصرفی روز دنیا استفاده مینماید .

قیمت ایمپلنت دیجیتال : هزینه ایمپلنت دیجیتال با ایمپلنت غیر دیجیتال تفاوت زیادی ندارد .

مزایای کاشت ایمپلنت دیجیتال

 1. کاهش زمان جراحی
 2. کاهش میزان درد بعد از کاشت ایمپلنت
 3. کاهش مقدار تورم پس از کاشت ایمپلنت
 4. روشی منحصر بفرد برای بیماران دیابتی
 5. مناسب ترین روش برای کسانی که سریعا به روکش احتیاج دارند

متقاضیان ایمپلنت بدون جراحی شهرهای تهران ، مشهد ، اصفهان ، یزد ، تبریز ، ارومیه ، اهواز به مرکز دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم مراجعه مینمایند .

 

همه چیز درباره لمینت و کامپوزیت را اینجا بخوانید

برای آگاهی کامل در مورد ارتودنسی اینجا کلیک نمایید.

ایمپلنت کل دندانها

در پاسخ این سوال که برای فک بالا چند ایمپلنت لازم است یا برای فک پایین چند ایمپلنت لازم است ؟  باید گفت در هر فک برای جایگزینی چهارده دندان ؛  انجام حداقل چهار دندان و حداکثر هشت دندان ضروری میباشد . البته اکثر مواقع  ( جهت کاهش فشارهای وارده به ایمپلنت ) انجام هشت ایمپلنت توصیه میشود .

یعنی ایمپلنت کامل فک پایین و کامل فک بالا نهایتا 16 عدد ایمپلنت لازم میباشد .

باقی دندانها روکش میشود و روکشها به ایمپلنت ها متصل میشوند . در اینصورت همه دهان ایمپلنت شده و جای هیچ دندانی خالی نخواهد ماند .

هزینه ایمپلنت کل دندانها

از بیست و چهار دندان تعداد هشت الی شانزده ایمپلنت برای دوفک انجام میشود ( در اکثر مواقع شانزده ایمپلنت جهت کاهش فشار وارده به هر ایمپلنت انجام میشود ) ؛  این تعداد را در هزینه ایمپلنت ضرب کرده و الباقی دندانها روکش میشود این تعداد را هم به هزینه روکش ضرب کرده و به عدد نهایی میرسیم . در واقع ایمپلنت تمام دندانها به معنای حساب کردن هزینه  ایمپلنت تک تک دندانها نمیباشد .

ایمپلنت اقساطی

در مطب دکتر بهمن پوراقدم ایمپلنت دندان اقساطی انجام میشود . البته توصیه میگردد با وجود اینکه خدمات دندانپزشکی اقساطی به نفع مراجعین میباشد اما با توجه به اینکه سلامت دندانها علاوه بر تاثیر بر روابط اجتماعی و شغلی شما بر سلامتی شما نیز تاثیر میگذارد ، بیشتر به دنبال بهترین مراکز دندانپزشکی باشید نه دندانپزشکی قسطی ! ایمپلنت اقساطی در اکثر شهرها از جمله قم اصفهان اردبیل زنجان مشهد کرمان تهران اصفهان ارومیه اهواز و در مناطق مختلف تهران از جمله سعادت آباد و نارمک و نیاوران انجام میشود .

دندانپزشک خوب برای ایمپلنت دندان

دکتر غلامعلی غلامی ، دکتر بهزاد هوشمندی ، دکتر امیررضا رکن ،  دکترکاوه سیدان ، دکتر اشکان مصطفی نژاد ، دکتر رضا پورعباس ، دکتر رضا عمید ، دکتر روستا ، دکتر منصور میمندی ، دکتر رامین جعفرزاده از همکاران عزیز و بزرگوار و از افتخارات ایران عزیز میباشند .

آیا ایمپلنت درد دارد؟

 آیا ایمپلنت دندان درد دارد ؟  بعد از ایمپلنت چند روز درد داریم ؟  تمامی مراحل انجام ایمپلنت از تزریق بی حسی تا بخیه زدن به کمک تکنیک های خاص کاملا بدون درد می باشد . اکثر مراجعین مرکز دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم روز بعد از جراحی با مرکز تماس میگیرند و بابت خدمات بدون درد قدردانی میکنند . در این مرکز روش های متعدد جهت کاهش درد استفاده میشود و جراحی ایمپلنت با روشهای بروز دنیا انجام میگیرد .  انجام ایمپلنت بدون درد یکی از تعهدات مرکز دندانپزشکی دکتر پوراقدم میباشد . همه مراجعین ما متوجه میشوند ایمپلنت دندان دردناک نیست و ترس از درد ایمپلنت دندان یا درد پیوند استخوان دندان بی معنی میباشد .

بهترین متخصص ایمپلنت

به متخصصی گویند که مدارک معتبر از دانشگاههای معتبر کسب کرده باشد اما صرفا دکتر متخصص بودن به معنای انجام کار ایده آل نمیباشد و دیدن نمونه کارها یکی از بهترین راهها میباشد . زیرا دندانپزشکی ترکیبی از علم وهنر میباشد و صرفا داشتن مدارک علمی به منزله انجام ایده آل خدمات دندانپزشکی نمیباشد .

عوارض ایمپلنت دندان و معایب

ایمپلنت دندان در حال حاضر بهترین جایگزین دندان از دست رفته میباشد . عوارض و معایب ایمپلنت دندان شامل : 

 1. هزینه نسبتا بالا ( البته ایمپلنت های ارزان قیمت وجود دارد که این ایمپلنت ها با توجه به مشکلاتی که در آینده به وجود میاورند باز در بلند مدت گران تر از ایمپلنتهای با کیفیت محسوب میشوند )
 2. گاه به دلیل مشکلاتی مانند دیابت کنترل نشده قابل انجام نمیباشد .
 3. در سنین زیر هجده سال غیر قابل جایگذاری میباشد .
 4. روکش ایمپلنت ممکن است نیاز مند تعویض باشد . البته روکش دندان طبیعی هم عمر محدودی دارد و پس از مدتی نیازمند تعویض میباشد .
 5. در صورتی که برند ایمپلنت یا نحوه جایگذاری ایمپلنت مناسب نباشد منجر به عوارض جبران ناپذیری میشود که یکی از این عوارض تحلیل استخوان می باشد . در نتیجه تحلیل استخوان ، چهره فرد نیز تغییر می یابد و در بعضی قسمت ها دچار فرو رفتگی می شود .

 

ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت های کره ای در مجموع نسبت به ایمپلنتهای اروپایی و آمریکایی پایین تر میباشد اما این به معنای کیفیت پایین ایمپلنتهای کره ای نمیباشد بلکه بعضی از ایمپلنتهای کره ای از بسیاری از برندهای اروپایی و آمریکایی بهتر میباشند . اصولا در ایمپلنت کشور سازنده مهم نمیباشد بلکه برند ایمپلنت مهم میباشد . در واقع کیفیت ایمپلنت کره ای را نباید بررسی کنیم کیفیت خود برند ایمپلنت را باید بررسی نماییم . بهترین نوع ایمپلنت کره ای ایمپلنت آستم  osstem  میباشد . قیمت ایمپلنت کره ای به برند آن بستگی دارد سایر ایمپلنتهای کره ای موجود در بازار ایران ایمپلنت دنتیس ، دیو ، مگاژن میباشد .

ایمپلنت بعد از چند سال کشیدن دندان یا بلافاصله بعد از کشیدن دندان

فاصله بین کشیدن دندان و ایمپلنت چهار حالت دارد ؛

1) ایمپلنت همزمان با کشیدن دندان

2) انجام ایمپلنت شش الی هشت هفته بعد کشیدن دندان

3) انجام ایمپلنت سه الی چهار ماه بعد کشیدن دندان

4) انجام ایمپلنت چند سال بعد از کشیدن دندان

سوالی که اکثر مراجعین میپرسند این است که چه مدت بعد از کشیدن دندان میتوان ایمپلنت کرد ؟  طبق نظر اکثر متخصصین مطرح دنیا در اکثر موارد بهترین حالت گزینه دو میباشد اما در صورت کمبود وقت مراجعین حالت یک نیز انجام میشود . در ایران در اکثر موارد دندانپزشکان ایمپلنت را بلافاصله بعد از کشیدن دندان انجام میدهند . ایمپلنت پس از چند سال کشیدن دندان نیز قابل انجام میباشد البته در چهل درصد مواقع ممکن است نیازمند پیوند استخوان نیز باشد .

آیا میخواهید دندانهایتان سفید شود؟ اینجــا کلیک کنید

طول درمان ایمپلنت

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشه ؟  مراحل ایمپلنت چقدر طول میکشد ؟  طول درمان ایمپلنت چقدر است ؟  یک و نیم ماه الی نه ماه میباشد . اما این طول درمان به معنای مراجعه مکرر در این مدت نمیباشد و مراجعین در طول این زمان سه الی پنج جلسه حتی برای ایمپلنت کل دندانها مراجعه مینمایند . اما از نظر زمانی کوتاهترین زمان انجام ایمپلنت مربوط به ایمپلنت اشترومن مدل اکتیو میباشد که در عرض یک ماه به استخوان جوش میخورد . البته چند برند دیگر هم این زمان را تضمین مینمایند ولی عقل سلیم حکم مینماید در صورت کمبود وقت بهترین برند را انتخاب نماییم زیرا فقط طول درمان ایمپلنت مهم نمیباشد و طول عمر ایمپلنت نیز مهم میباشد .

مزایای ایمپلنت دندان نسبت به سایر درمانها

مزایای ایمپلنت نسبت به بریج و فلیپر بسیار زیاد است .  مهمترین مزیت ایمپلنت با توجه به فشاری که به استخوان وارد مینماید حفظ استخوان میباشد . استخوان فک تاثیر بسیاری بر زیبایی و سلامت فرد دارد و البته تحلیل این استخوان با پیوند استخوان تا حدودی نه همیشه میتوان جبران نمود . شایان ذکر است به عقیده دکتر بهمن پوراقدم ایمپلنت دندان با وجود اینکه بهترین جایگزین دندان از دست رفته میباشد اما از ضعیف ترین ریشه دندان که قابل نگهداری میباشد ضعیفتر میباشد لذا همواره ایشان بر حفظ دندانهای قابل نگهداری مراجعین تاکید مینماید .

فوق تخصص ایمپلنت

در دندانپزشکی مدرکی به عنوان فوق تخصص ایمپلنت وجود ندارد . پس دکتر فوق تخصص ایمپلنت وجود ندارد .

بهترین مارک ایمپلنت دندان

سوالی که اکثر مراجعین ما میپرسند این است که بهترین نوع ایمپلنت چیست ؟  در دنیا پنج برند برتر ایمپلنت وجود دارد که همواره دندانپزشکان دنیا از این برند ها به نیکی یاد میکنند و این ایمپلنت ها پرفروشترین ایمپلنت در اروپا و آمریکای شمالی میباشند . از این لیست ایمپلنت اشترومن را میتوان بهترین مارک ایمپلنت دانست . این ایمپلنت ها شامل :

 1. ایمپلنت آمریکایی زیمر  zimmer
 2. ایمپلنت سوییسی اشترومن  ITI
 3. ایمپلنت آلمانی  Xive
 4. ایمپلنت آمریکایی  ASTRA
 5. ایمپلنت آمریکایی  Biohorizons

آیا میدانید خود دندانپزشکان برای جایگزینی دندانهای از دست رفته خود بهترین جنس ایمپلنت را انتخاب مینمایند ؟ و اکثر دندانپزشکان برای جایگزینی دندان از دست رفته خود بهترین برند ایمپلنت یعنی اشترومن را انتخاب مینمایند . 

طرح لبخند خود را زیبا نمایید . مطالب کامل در مورد طرح لبخند را اینجا بخوانید

بهترین مرکز ایمپلنت

بهترین مرکز ایمپلنت و بهترین دکتر ایمپلنت مرکزی میباشد که با رعایت اصول بهداشتی از ایمپلنتهای با کیفیت استفاده نماید و در طول پروسه جایگذاری ایمپلنت از قطعات ارجینال استفاده نماید . برای انجام ایمپلنت مراجعه به مطبهای خصوصی یا مراکز و کلینیک های دندانپزشکی که خود پزشکتان موسس آن مرکز میباشد توصیه میشود .

درشهرهای تهران ، کرج ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، ارومیه ، اهواز ، رشت ،  چالوس ، ساری و سایر شهرها مراکز تخصصی ایمپلنت متعددی وجود دارد که با بررسی نمونه کارهای این مراکز میتوانید بهترین مرکز را انتخاب نمایید .

در صورت نبود مرکز معتبر ایمپلنت در شهر خود با ویزیت اینترنتی و ارسال عکس و مشاوره از راه دور میتوانید از خدمات مرکز ما بهره مند گردید .

لق شدن ایمپلنت

اگر ایمپلنت لق شود ، بهتر است هر چه سریع تر به یک دندانپزشک مراجعه نمایید . در اکثر موارد این لق شدن مربوط به روکش ایمپلنت میباشد که دندانپزشک روکش ایمپلنت را مجددا میچسباند .

ایمپلنت لیزری

منظور از ایمپلنت لیزری دو موضوع میتواند باشد ؛

1) ایمپلنت لیزرلاک ؛  تعدادی از ایمپلنتها سطحشان با لیزر آماده شده که این امر باعث میشود تحلیل استخوان اطراف این ایمپلنت ها به شدت کاهش یابد و بافت لثه چسبندگی بهتری به ایمپلنت داشته باشد .

2) انجام ایمپلنت با لیزر ؛  در این روش به جای استفاده از تیغ برای برش لثه از لیزر استفاده میشود . در مرکز دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم برخی جراحی های ایمپلنت دندان با لیزر انجام میشود . در بعضی از موارد استفاده از لیزر برای انجام ایمپلنت به صلاح بیمار نمیباشد . کاشت ایمپلنت با لیزر یا قیمت ایمپلنت لیزری تفاوتی با سایر جراحی ها و ایمپلنتها ندارد .

ایمپلنت سرامیکی

جنس بعضی از ایمپلنت ها به جای فلز تیتانیوم از سرامیک میباشد البته این نوع ایمپلنت ها رواج زیادی ندارند .

شایان ذکر است استفاده از اباتمنت سرامیکی در نواحی زیبایی توصیه میشود .

ایمپلنت تضمینی یا ایمپلنت با گارانتی

در مرکزدندانپزشکی دکتر پوراقدم کلیه خدمات 12 ماه ضمانت دارد و در صورت وجود اشکال در پروسه کاری در این 12 ماه اشکال دیده میشود اما جهت افزایش طول عمر درمان , علاوه بر انتخاب برند مناسب ایمپلنت و رعایت کامل نکات اصولی جایگذاری ایمپلنت از سوی دندانپزشکان ،  رعایت بهداشت ( 2 الی 3 بار مسواک زدن همراه با نخ دندان ) و تغذیه مناسب ( عدم مصرف زیاد شیرینی  ,  خوراکی های چسبنده و ترش  ,  نوشیدنیهای گازدار و الکل و استعمال دخانیات ) و استفاده از واتر جت برای مراجعین الزامی میباشد .

بدیهی است رعایت نکردن این موارد باعث مادام العمر نشدن درمان ایمپلنت میشود .  در پایان یک سوال ؛  با در نظر گرفتن این موضوع که دندان طبیعی کیفیت بالاتری نسبت به ایمپلنت دارد ، آیا دندان شما که اکنون کشیده اید ضمانت مادام العمر داشت ؟

ممکن است مرکز ایمپلنت شما ایمپلنت گذاشته شده را تضمین نماید اما واقعیت این است طول عمر ایمپلنت به عوامل مختلفی وابسته میباشد .

 

در هر ساعت از شبانه روز و در هر کجا که هستید نوبت خود را به راحتی رزرو کنید

 

نظرات مردم درباره ایمپلنت

 

تعداد نظرات : 76
 1. المیرا رستمی 1396/04/15 - 10:13

  دکترم رفته آلمان گفتن برا اونیکی دندونام بیام مرکز شما

 2. سحر بارزی 1396/06/25 - 19:22

  دکتر یه واحد ایمپلنت رو چند انجام میدین؟

 3. رضا عباسی 1396/07/12 - 12:12

  اخلاق بیستتتت

 4. محنا طاهری 1396/09/03 - 21:14

  مطب لوکس و تمیز ،آفرین

 5. مبین نادری 1396/11/30 - 13:50

  سه تا دندون دارم نظرتون چیه به جای ایمپلنت بریج کنم؟

 6. امیرعلی شامی 1396/12/12 - 10:48

  مطالبتون بسیار واضح و شفاف بود فهمیدم چرا ارزش داره خوبشو بزاریم

 7. آدا سربازی 1397/01/18 - 9:30

  پیشنهاد نمیکنم…

 8. شهربانو شکاری 1397/02/08 - 13:20

  همکاراشون خیلی جدی و با شخصیتن

 9. ملکه شاهرخی 1397/04/17 - 18:58

  کاملا کامل و بی نقص آفرین

 10. عرفان نصیری 1397/04/28 - 9:14

  ممکنه ایمپلنت پس بزنه؟

 11. سنا 1397/05/22 - 10:30

  ایمپلنت بدون جراحی هم انجام میدین؟

 12. امیر رضایی 1397/05/23 - 11:33

  بسیار مطالب مفید و کاملی بود.از آقای دکتر پوراقدم و سرکار خانم دکتر بازرگان بسیار سپاسگزارم

 13. شادی نامجو 1397/06/13 - 15:15

  سال پیش برام ایمپلنت گذاشت فک بالاو پایینم رو،عین دندونای خودم شده حتی بهتر از قبلیا

 14. مسلم 1397/08/15 - 10:19

  همسایمون یه سالی میشه ایمپلنت کرده مرکز ایشون مشکلی نداشتن،منم میام

 15. hasan 1397/09/02 - 23:30

  از کجا بدونیم همون مارک ایمپلنت گذاشته شده؟

  1. dr0212454bahman 1400/05/18 - 0:25

   درود دوست عزیز.همینطور که در مطلب هم درج شده ، بسته یا قوطی حاوی ایمپلنت که بصورت پلمپ هست در حضور شما باز میشه و قوطی ایمپلنت که به عنوان شناسنامه ایمپلنت هم تلقی میشه در اختیار شما قرار داده میشه

 16. اسرا پیشوا 1397/11/12 - 13:39

  ترکیه واقعا دکتراش خیلی افتضاحه ، کار شما حرف نداره

 17. احسان یاری 1397/12/20 - 11:43

  نپسندیدممممممممم

 18. پریناز صفدری 1398/02/14 - 7:55

  دکتر روکش ایمپلنتم خودتون انجام میدین؟

 19. مهدی اصغری 1398/04/12 - 20:59

  خیلی ممنون از مطالب کاملتون

 20. زهرا 1398/05/26 - 21:57

  فهمیدم کاملا چیز ارزشمندیه همه چی رو توضیح دادین جز یه چیز، کسایی که پول ندارن باید چه خاکی بریزن سرشون؟

 21. roya faraji 1398/05/29 - 17:40

  دکتر من میگه ایمپلنت اگه خوبشو نزاری تا آخر عمر علافی درسته؟

 22. حسین مهدوی 1398/07/17 - 18:38

  بیست، جواب همه سوالامو گرفتم

 23. عادل 1398/08/06 - 22:00

  واقعا ممنونم بابت همه چی

 24. الهام فیروزمند 1398/10/08 - 22:01

  یه دندونم میگن عصب کشی کنم پنجاه پنجاهه بنظرتون بکشم ایمپلنت کنم یا عصب کشی کنم؟

 25. ناشناس 1398/11/10 - 11:12

  دندونای سه تا خواهرمو شما درست کردین واقعا عالی شده

 26. شروین 1398/12/17 - 16:16

  کارشون رو دوست نداشتم . میتونست بهتر باشه

 27. کوروش محمدی 1398/12/26 - 23:54

  چند تا از مقامات کشور میرن مطب ایشون

 28. لیلی عبادی 1399/02/12 - 12:49

  The best doctor

 29. مریم قاسم پور 1399/03/12 - 18:29

  من دوست دارم ایمپلنت کنم ولی میترسم تضمین میکنین بدون درد باشه؟

 30. میترا رزاقی 1399/03/14 - 17:55

  عالی بود همه چی مخصوصا بهداشتشون

 31. ناشناس 1399/05/13 - 19:37

  دندونپزشکی نمیرفتم به خاطر دردش که دوستم دکتر بهمن پوراقدم رو معرفی کرد بهم واقعا ممنونم ازشون

 32. hoseyn 1399/05/27 - 15:20

  ایمپلنت بهتره یا بریج؟

 33. سروناز 1399/07/15 - 23:18

  کاشت دندون همون ایمپلنت؟

 34. معصومه پیریایی 1399/08/16 - 13:42

  بدون دغدغه پارک کردن تو تهران یه مزیت بزرگه

 35. آرزو امین زاده 1399/09/27 - 9:19

  پسر چش پاکیه

  1. علیرضا 1400/05/26 - 11:54

   مگه بچه ای اینجوری نوشتی!

 36. مجید سپاسی 1399/11/11 - 20:30

  ایمپلنت سخته برا بیمار یا عصب کشی؟

 37. حسین گل زاده 1399/11/26 - 8:10

  سه چهار ساله برام ایمپلنت گذاشته هیچی نشده خانوومم یه سال نشده روکشش افتاد،هی گفتم برو پیش دکتر من

 38. mahnaz 1399/12/02 - 23:15

  گذاشتن ایمپلنت رو خودتون شخصا انجام میدین و همه جراحی های مربوط به ایمپلنتم خودتون انجام میدین؟

 39. نوا ماهری 1399/12/12 - 13:45

  من اگه سه تا جای خالی دندون داشته باشم بهتره سه تا انجام شه یا دوتا؟

 40. زهره 1400/01/19 - 22:26

  ایمپلنت کردم با چکاپ کلی ممنونم ازشون

 41. ناشناس 1400/02/10 - 10:09

  برام قابل قبول نبود و اصلا پیشنهاد نمیکنم

 42. شایان زابلی 1400/02/11 - 22:32

  سه ساله اینستاشونو فالو میکنم دیگه آخر سر مریضشون شدم

 43. شراره 1400/02/12 - 18:38

  توو یه جلسه همه دندونارو میزارین؟

 44. ناشناس 1400/03/10 - 15:39

  بعداز ۳۵ سال دندان مصنوعی تمام دندانه هزینهاش چنده

  1. dr0212454bahman 1400/03/25 - 0:58

   سلام دوست عزیز
   از لینک زیر با ما در تماس باشید . با افتخار پاسخگوی شما هستیم
   https://drbahmanpouraghdam.com/%d8%aa%d9%85%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d9%85%d8%a7/

 45. بهروز نوریان 1400/03/31 - 16:44

  سلام خیلی ممنونم بابت اطلاعاتی که دادید.

  1. dr0212454bahman 1400/04/02 - 1:52

   درود بر شما جناب نوریان عزیز
   ممنون از توجه شما

 46. ابراهیم 1400/04/01 - 10:50

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم آیا همزمان جرایی فک و ایمپلنتو انجام داد

  1. dr0212454bahman 1400/04/02 - 1:53

   درود
   لطفا با شماره 22220000-021 در تماس باشید

 47. ارسلان نفیسی 1400/05/15 - 23:16

  سپاس

 48. ناشناس 1400/05/26 - 13:35

  من سوال داشتم

  1. dr0212454bahman 1400/05/31 - 2:00

   سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   سوالتون رو بپرسید در اسرع وقت پاسخگو هستیم
   جهت مشاوره و دریافت نوبت با شماره 22220000-021 در تماس باشید

 49. فرهاد 1400/07/15 - 2:29

  سلام .پروتز ثابت فک بالا و پایین حدود قیمت میفرمایین.

  1. dr0212454bahman 1400/07/17 - 0:11

   سلام دوست عزیز
   جهت دریافت اطلاعات و مشاوره با شماره 22220000-021 در تماس باشید
   سپاس از شما

 50. نگین جلی باقو 1400/10/06 - 1:00

  تو چند جلسه کل کارامو تموم کرد و الان پنج ساله مشکلی ندارم

 51. راحله خدایی 1400/10/21 - 11:26

  میشه همون جلسه کشید ایمپلنت گذاشت ؟

 52. مهریار 1400/11/05 - 14:08

  از رشت هوایی میام خیلی راضی هستم از کارشون

 53. Robab 1400/12/06 - 17:04

  همسرشون برا بچه هام ارتودنسی انجام داده

 54. هادی 1400/12/20 - 0:25

  ایمپلنت لیزری هم انجام میدید ؟

 55. دل آسا 1401/01/17 - 21:46

  ایمپلنت کردم با چکاپ کلی ممنونم ازشون

 56. سیامک 1401/01/29 - 13:33

  پزشکی بسیار دقیق با توجه به حساسیت بسیار بالایی که در مسائل پزشکی دارم پس از پرس وجوی بسیار از نزدیکانم که کادر درمان میباشند ایشان را برای انجام زیبایی دندانهایم انتخاب کردم

 57. روشن 1401/02/14 - 19:20

  پزشکی بسیار با شخصیت و دقیق

 58. Shapour shadi 1401/03/06 - 22:50

  آیا شما ایمپلنت را بدون درد انجام میدهید؟

 59. شایگانی 1401/03/23 - 15:35

  بسیار منظم

 60. ناشناس 1401/05/10 - 14:55

  بهترین مارک ایمپلنت چیست ؟

 61. فرزام فرزاد 1401/06/02 - 21:21

  ده واحد ایمپلنت انجام دادم هیچ دردی نداشت
  دستیاراش خوش اخلاقن

 62. فرنوش 1401/06/20 - 17:56

  پنج ساله که برام ایمپلنت انجام داده و مشکلی نداشتم

 63. ناشناس 1401/07/14 - 23:03

  ایمپلنت سوئیسی کار میکنید؟

 64. کامبیز کاردار 1401/07/26 - 18:10

  هشت واحد ایمپلنت را در یک جلسه انجام میدهید؟

 65. Ashob aramdokht 1401/08/06 - 9:12

  دیجیتالی انجام داد کل ایمپلنتامو

 66. کیانمهر 1401/08/21 - 12:56

  خیلی خوب

 67. نوشین 1401/09/10 - 23:17

  جدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *