بهترین دندانپزشک تهران

برای پرش به عنوان مورد نظر بر روی آن کلیک نمایید

دلیل اهمیت جستجوی دندانپزشک خوب

سلامتی دندانها رابطه مستقیمی با سلامت بدن ، زیبایی چهره و اعتماد به نفس دارد .همچنین خدمات دندانپزشکی نامناسب منجر به تحمیل هزینه های زمانی و اقتصادی بر افراد جامعه در بلند مدت میشود . طبق نظر متخصصین زیبایی ، زیبایی لبخند پس از چشمها بیشترین تاثیر را بر چهره فرد دارد . به عنوان مثال از دست دادن یک دندان منجر به برهم خوردن نظم دندانها و تحلیل استخوان فک در آن ناحیه میشود و این تحلیل استخوان میتواند منجر به ایجاد چین و چروک و تورفتگی صورت در آن ناحیه شود همچنین طبق نظر بسیاری از پزشکان ؛ عفونت و پوسیدگی دندان ها تاثیر بسیار بدی در سلامت دستگاه گوارش و قلبی عروقی هر فرد دارد .

ویژگی های بهترین دندانپزشک

توجه فرمایید که این ویژگی ها به ترتیب اولویت ذکر شده اند و مواردی که در رتبه ها اول میباشند اهمیت بیشتری دارند

 1. وجدان کاری ودقت و وسواس در انجام کارها(فرد عمل کننده در هر رشته ای این ویژگی را نداشته باشد با مهارت ترین با دانش ترین فرد دنیا هم باشد ؛خروجی کم کیفیتی خواهد داشت)
 2. رعایت بهداشت
 3. مهارت و استعداد ذاتی
 4. مدارک معتبر از دانشگاههای معتبر
 5. متریال و مواد مصرفی مقاوم و با کیفیت
 6. مسلط به اکثر درمانهای دندانپزشکی تا بتواند بهترین درمان را به شما پیشنهاد دهد
 7. استفاده از تجهیزات به روز
 8. نمونه کارها و عکس های قبل و بعد عالی در کنار اطمینان از طول عمر بالای این نمونه کارها زیرا شما فقط ظاهر کار را در روزهای اول میبنید نه باطن کار که نود درصد در کیفیت درمان موثر میباشد
 9. اخلاق خوب

صفر تا صد ایمپلنت را با کلیک بر روی  ایمپلنت تهران مطالعه نمایید.

تصورات نادرست در مورد بهترین دندانپزشک

 1. بهترین دندانپزشک همواره تعداد زیادی نمونه کار در صفحات مجازی دارد:این تصوری اشتباه هست و دیدن چندین نمونه کار از دندانپزشکتان کفایت میکند و واقعیت این است که بهترین تبلیغات برای بهترین دندانپزشکان مراجعین قبلی میباشد نه صفحات مجازی.البته در مرکز دکتر بهمن پوراقدم تعداد زیادی نمونه کار وجود دارد که به هنگام مراجعه حضوری میتواند به رویت مراجعین برسد.
 2. بهترین دندانپزشکان همواره اساتید دانشگاه میباشند:این جمله نه صحیح هست نه غلط ،بلکه تصور صحیح این میباشد که بهترین دندانپزشک بایستی در طول روز وقتی را جهت مطالعه جدیدترین مقالات اختصاص دهد زیرا دنیای دندانپزشکی با توجه به تغییرات تجهیزات و مواد مصرفی و انتظارات جامعه دائما در حال تغییر و بروز رسانی میباشد،بسیاری از دندانپزشکان از محیط دانشگاهی به علت زمان بر بودن کناره گیری میکنند و ترجیح میدهند به جای آموزش دادن آموزش ببینند و کیفیت خدمات خود را همه روزه بهبود دهند.البته امروزه در بسیاری از اصناف،آمورش تبدیل به منبع درآمد خوب شده است به طوری که حتی در حرفه دندانپزشکی برخی از دندانپزشکان نود درصد درآمد خود را از حرفه آموزش کسب می نمایند و تنها ده درصد وقت خود را در مطب صرف مینمایند.اما طبق نظر شخصی دکتر بهمن پوراقدم تمرکز در یک موضوع همواره منجر به خروجی باکیفیت تری میشود ….
 3. بهترین دندانپزشک بایستی مرکزی بسیار پرمراجع داشته باشد و همزمان چندین پزشک دراین مرکز در حال ارائه خدمات باشند:با توجه به اینکه دندانپزشکی شغلی میباشد که نیازمند دقت ، نظم ، حوصله و رعایت بهداشت میباشد ، طبق نظر شخصی دکتر بهمن پوراقدم امکان رعایت این موارد با ویزیت دهها نفر و درمان دهها نفر در یک مرکز، درصد خطایی بالایی دارد.علاوه بر این دندانپزشکی شغلی فیزیکی ،فرسایشی میباشد ،لذا دندانپزشکی که روزانه دهها مراجع را درمان مینماید به طور ناخودآگاه ممکن است کیفیت درمانش کاهش یابد.
 4. مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی با مطب خصوصی فرقی ندارد؛ کلینیک هایی خوب میباشند که پزشکان آن مرکز تعویض نشوند تا شما همواره دسترسی به پزشک معالجه گر خود داشته باشید ،همچنین پزشکانی که در آن کلینیک میباشند قادر به سفارش و خرید تجهیزات و مواد درخواستی خود باشند.با رعایت این شرایط این دو میتوانند در یک رده قرارگیرند.اما به صورت کلی مراجعه به مطب های خصوصی توصیه میشود، زیرا معمولا بهترین دندانپزشکان استخدام سایر مراکز نمیشوند و ترجیح میدهند در مطب خصوصی خود خدمات دندانپزشکی را ارائه دهند.و درآمدی مستقل داشته باشند.
 5. همواره بهترین دندانپزشکان ضمانت های چند ساله ارائه میدهند:همواره ضمانت طولانی مدت یکی از راههای جذب مراجع برای اکثر کسب و کارها میباشد ،صرفا ضمانت کردن به معنای ایده آل بودن درمان انجام شده نمیباشد ، بلکه بعضی از مواقع روشی برای فروش کالاهای درجه دو برای مشتریان میباشد، و معمولا مراکزی ضمانت های بلند مدت ارائه میدهند که با مشکل کمبود مراجع یا خریدار مواجه میباشند،هیچ پزشک باتجربه ای کار درمانی را بیش از چند ماه ضمانت نمیکند زیرا در کار درمانی هیچ قطعیتی وجود ندارد ،و طول عمر درمان های دندانپزشکی به چندین عامل بستگی دارد که تعدادی از عوامل خارج از حیطه پزشک شما و حتی خود شما میباشد و نقص در هر کدام از این عوامل موثر ممکن است منجر به کاهش طول عمر درمان دندان شما شود،مثلا در صورتی که در آینده خود فرد دچار مشکل سیستمیک(دیابت،پوکی استخوان،…) شود و یا بهداشت دهان ودندان را رعایت ننماید طول عمر درمانها دندانپزشکی  کاهش میابد لذا پزشکان ماهر هیچکدام کار درمانی را به صورت بلند مدت ضمانت نمی نمایند ، کلام آخر در مورد ضمانت این میباشد که طول عمر درمان شما با ضمانت پزشکتان افزایش نمی یابد بلکه با انتخاب مواد مصرفی و تجهیزات خوب ، دندانپزشک خوب و حفظ سلامتی بدن، تغذیه مناسب و رعایت بهداشت دهان و دندان افزایش می یابد. آیا دندانی که الان به دنبال درمان آن میباشید با وجود آنکه دست نخورده و دندان طبیعی بوده ضمانت مادام العمر داشته که به دنبال ضمانت طولانی مدت میباشید؟!
 6. بهترین دندانپزشکان بایستی هزینه کم دریافت نمایند: پس از خواندن مطالب قسمت تعرفه بهترین دندانپزشکان در همین صفحه متوجه خواهید شد که این جمله اشتباه میباشد.توجه فرمایید با خواندن این قسمت به احتمال زیاد از ضررهای مادی و سلامتی و زمانی زیادی نه تنها در صنف دندانپزشکی بلکه به هنگام خرید یا دریافت خدمات در سایر اصناف جلوگیری خواهید نمود.
 7. بهتر است به مطبی مراجعه کنم که روکش یا لمینت هم در داخل مطب ساخته میشود:ساخت روکش در حیطه و تخصص صنفی به عنوان لابراتوار دندانسازی میباشد که یکی از رشته های دانشگاهی میباشد در این رشته فرد جهت دریافت مدرک تحصیلی 150 واحد درسی را پاس مینماید در حالی که دندانپزشکان در طول تحصیل تنها چهار واحد درسی مربوط به لابراتوار دندانسازی (یعنی مربوط به ساخت روکش و لمینت) را میگذرانند. لذا بهترین روکش ها را بهترین لابراتوارها میسازند نه دندانپزشکانی که در مرکز خود دستگاه CADCAM دارند ،از جمله نقاط ضعف این دستگاهها ساخت لمینت ها و روکشهای تک لایه و نازیبا میباشد. پس برای داشتن روکش یا لمینت ایده آل بایستی دندانپزشکتان دندانها را اصولی آماده سازی کند و اصولی اسکن یا قالبگیری کند و اصولی بچسباند در کنار اینکه لابراتوار روکش یا لمینت را اصولی آماده کند.در واقع بهتر است هر شخص کار تخصصی خود را به خوبی انجام دهد .با وجود آنکه استفاده از دستگاههای ساخت روکش منجر به کاهش هزینه های مطب دندانپزشکی و افزایش سود مرکز میشود،در مرکز دکتر بهمن پوراقدم با وجود آنکه این دستگاه وجود دارد اما در نودونه درصد مواقع استفاده نمیشود و کارهای مربوط به لابراتوار به لابراتوارهای درجه یک ارسال میشود
 8. دندانپزشک من بایستی کلیه مراحل را با میکروسکوپ و لیزر و اسکنر انجام دهد:در کلیه مشاغل خدماتی ابزارهای مختلفی وجود دارد و هر کدام از ابزار ها کاربرد خاصی دارد و طبیعتا مراکزی که ابزارهای متنوع تری دارند جهت انتخاب ارجحیت دارند(البته بیش از نصف تجهیزات جدید که تولید میشوند همانند آپشن های ماشین های جدید،صرفا جهت بازاریابی و فروش برای افزایش سود کمپانی های تولید کننده میباشند و در عمل استفاده نمیشوند و یا استفاده از آنها منجر به افزایش کیفیت رانندگی شما نمیشود) اما هر ابزاری که جدیدتر و پیچیده تر باشد دلیل بر این نیست که استفاده از آن برای انجام یک درمان نسبت به ابزارهای قدیمی یا ساده تر بهتر میباشد، برای مثال میکروسکوپ دندانپزشکی بهتر است در جراحی های لثه بسیار کوچک یا درمان ریشه ی دندان های خاص یا جهت درآوردن قطعات ریز داخل ایمپلنت که دچار شکستگی شده اند استفاده شود ولی استفاده از آن برای تراش روکش یا لمینت یا سایر درمانها منجر به محدودیت حرکتی دندانپزشک  و در نتیجه کاهش کیفیت درمان میشود.دندانپزشک شما دندانهای شما را که با چشم مسلح قابل درمان میباشند را معالجه مینمایند نه دندانهای سلولهای شما…. همچنین استفاده از لیزر در برخی از درمان ها منجر به کاهش کیفیت خدمات میشود(طبق برخی از مقالات استفاده از لیزر در برخی از مواقع منجر به تعویق روند ترمیم زخم نیز میشود).و یا استفاده از اسکنر نسبت به قالبگیری در درمانهای ترکیبی و پیچیده یا زیر لثه ضعیف تر میباشد.مطب دندانپزشکی بهتر است مجهز باشد تا پزشک در موارد مورد نیاز بتواند این ابزارها را استفاده نماید ولی اینکه پزشک همه درمانها را با میکروسکوپ و لیزر و اسکنر انجام دهد ممکن است منجر به کاهش کیفیت درمان شود واقعیت این است که ممکن است بعضی از همکاران جهت جلب رضایت مراجعین در استفاده از این ابزارها زیاده روی نمایند و این موضوع ریشه در نا آگاهی و انتظار نابه جای برخی مراجعین دارد به طوری که برخی مراجعین اصرار بر این دارند کلیه مراحل درمان ریشه یا عصب کشی با لیزر انجام شود این انتظار همانند این موضوع میباشد که شما از یک فرد انتظار دارید با دمپایی اورجینال شرکت نایک در دوی صد متر شرکت کند!!!در پایان یاداور میشویم که مرکز دکتر بهمن پوراقدم مجهز به اسکنر ، میکروسکوپ ، لیزر و پیشرفته ترین دستگاههای دندانپزشکی میباشد اما هر کدام از این دستگاهها در موقعیت مناسب خود استفاده میشوند.

فیلم نظرات 50 نفر درباره دکتر بهمن پوراقدم و دکتر یلدا بازرگان

بهترین دندانپزشک ایران

با استفاده از روش های گفته شده در این متن بهترین دندانپزشک ایران را پیدا کنید ، اما طبق نظر بسیاری از همکاران و مراجعین دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان با توجه به نمونه کارهای این دو دندانپزشک از بهترین دندانپزشکان ایران میباشند و طبق نظرسنجی ها از بهترین دندانپزشکان ایران میباشند .

آیا میخواهید کلیه دندانهای خود را در یک مرکز چکاپ کرده و خیالتان راحت شود؟ بر روی چکاپ دندانپزشکی کامل کلیک نمایید.

معروف ترین دندانپزشک جهان

با توجه به مراجعه بسیاری از افراد در خارج کشور به دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان ایشان از معروف ترین دندانپزشکان جهان میباشند. البته توجه نمایید که همواره معروف ترین به معنای بهترین نمیباشد در بسیاری از اصناف برخی افراد ممکن است  با نمایش های تبلیغاتی معروف باشند ولی بهترین نباشند. بهترین دندانپزشک بودن به معنای ارائه بهترین خدمات به مراجعین میباشد.

فیلم نمونه کار لمینت طراحی لبخند دکتر بهمن پوراقدم

تعرفه بهترین دندانپزشکان

هزینه زمانی و اقتصادی خدمات دندانپزشکی ارزان در بلند مدت بالاتر از خدمات دندانپزشکی باکیفیت میباشد ، ابتدا برای فهم این موضوع توضیحاتی را ارائه میدهیم و سپس تعرفه خدمات دندانپزشکی ایده آل را خدمتتان عرض خواهیم نمود.
بهترین سیاست برای هزینه کردن در اصناف مختلف متفاوت است، لذا بایستی قبل از هزینه کردن نوع صنف مورد نظر خود را مشخص نماییم،به طور کلی سه نوع صنف وجود دارد؛

 1. صنف تماما کالایی:مشاغلی که ما فقط از این مشاغل کالا میخریم و برای ما فقط کالایی که میخریم و اصل بودن کالا مهم میباشد.لذا خرید همین کالا با قیمت هرچقدر پایینتر به نفعمان میباشد.جهت خرید کالا بهتر است مراکز مختلف تماس گرفته و به دنبال قیمت و تخفیفات بیشتر و جشنواره باشیم.
 2. صنف تماما خدماتی:مشاغلی که فقط شرکت و فرد خدمات دهنده مهم میباشد. مثلا یک وکیل قوی یا یک متخصص قلب رده بالا با آنکه ممکن است هزینه های بالایی دریافت نماید، ولی در بلند مدت منجر به سودهای زمانی و اقتصادی بیشتری میشود.و انتخاب وکلا و پزشکان قلب نیمه ماهر ممکن است منجر به ضررهای مادی ومعنوی جبران ناپذیر ما شود.لذا در این مشاغل خود فرد ارائه دهنده خدمت مهم میباشد نه قیمت و نه چیز دیگر و بایستی به دنبال بهترین ها به اندازه وسع خودمان باشیم.
 3. صنف کالایی ،خدماتی:این شغل ها نادر میباشند و متاسفانه افراد قادر به تفکیک این شغل ها از دو دسته بالایی نیمباشند. دندانپزشکی ، لابراتوارهای دندانسازی و جواهرسازی جزو این شغل ها میباشند شما به بهترین دندانپزشک دنیا یک توربین دندانپزشکی چینی با کیفیت پایین بدهید، این دندانپزشک قادر نخواهد بود دندان شمارا برای روکش یا ترمیم یا درمان ریشه، ایده آل بتراشد و یا بالعکس شما به یک دندانپزشک ،بهترین توربین دنیا را بدهید نباید انتظار داشته باشید مناسب ترین درمان را برای شما ارائه دهد.لذا اگر به دنبال بهترین خدمات دندانپزشکی میباشید، بایستی مرکزی مراجعه نمایید . که علاوه بر حضور یک دندانپزشک ماهر در این مرکز بهترین تجهیزات و مواد مصرفی نیز استفاده شوند. خوانندگان عزیز استفاده از این مواد مصرفی و تجهیزات در کشور تورمی مثل ایران که دندانپزشکان به صورت دلاری این موارد را خریداری مینمایند بسیار هزینه بر میباشد و تجهیزات به روز منجر به خواب سرمایه هنگفت دندانپزشکان میشود ،لذا هزینه های دریافتی این مراکز با نرخ خدمات ریالی کشور ایران ممکن است همخوانی نداشته باشد. همانند خودرو خارجی که ممکن است یک کارمند ایرانی جهت خرید یک خودرو خارجی حقوق چندین سال خود را  پس انداز نماید.یا حقوق یکسال یک کارمند ایرانی ممکن است معادل یک گوشی آیفون باشد.

افراد با توجه به اینکه در طول سال نود و پنج درصد مواقع با اصناف تماما کالایی مواجه هستند ،به سیاست خرید صنف کالایی شرطی میشوند و به هنگام هزینه در اکثر مواقع با اینکه توانایی مالی بالایی دارند ولی به دنبال هزینه های پایین میباشند و همین موضوع منجر به ضررهای مالی و زمانی فرد در بلند مدت میشود.

توجه فرمایید هدف از نگارش مطالب بالا جلوگیری از آسیب به سلامتی و زیبایی و جلوگیری از اتلاف وقت به دلیل ناآگاهی میباشد، هدف این نیست که شما به خاطر بهترین خدمات دندانپزشکی از اطرافیان خود قرض بگیرید بلکه در صورتی که توانایی مالی کمی دارید از پوسیدگی دندانی با رعایت تغذیه و بهداشت پیشگیری نمایید و در صورت نیاز به خدمات دندانپزشکی تا زمانی که قادر به پرداخت هزینه خدمات مناسب دندانپزشکی باشید صبر کنید ، همچنین هدف توجیه افرادی هست که در صنف های تماما کالایی هزینه های بالا پرداخت مینمایند(مثلا خرید ساعت یا جواهراتی که حتی ارزش افزوده آنچنانی ندارند و یک لحظه پس از خرید فرد خریدار هزاران دلار ضرر میکند) و یا در صنف هایی همانند آرایشگری هزینه های بسیار بالا پرداخت مینمایند ولی در امور دندانپزشکی و سلامتی به دنبال هزینه های پایین به دلیل عدم آشنایی با موارد بالا میباشند، همین افراد در بلند مدت شدیدا متضرر میشوند.

در صورتی که توانایی مالی پایینی دارید توصیه میشود به اندازه وسع خود هزینه کرده و به مراکزی که خدمات دندانپزشکی اقساطی انجام میدهند ولی کیفیت خدمات و مواد مصرفی بالایی دارند استفاده مینمایند مراجعه نمایید،در مرکز دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم در شرایط خاص خدمات دندانپزشکی اقساطی ارائه میشود.

در کل برای اینکه بدانیم قیمت معقول خدمات دندانپزشکی با کیفیت در ایران با رعایت اصول چقدر باید باشد بهتر است نصف قیمت این خدمات در کشورهای مدرن مثل سوییس ، آلمان و یا آمریکا را در نظر داشته باشیم . لیست قیمت خدمات دندانپزشکی در آن کشورها را به انگلیسی سرچ نمایید مشاهده میفرمایید که به عنوان مثال میانگین هزینه ایمپلنت در این کشورها 1000 دلار میباشد ، اگر فرض کنیم که هزینه ها از جمله هزینه زندگی و مالیات برای دندانپزشکان در آن کشور ها دو برابر ایران میباشد لذا 1000 دلار را تقسیم بر دو کرده و به عدد 500 دلار میرسیم ، پس قیمت معقول ایمپلنت با برندهای استاندارد با بهترین متریال و رعایت همه اصول کار در ایران حدود 800 دلار میباشد حال اگر مراکزی یک برند را با اختلاف فاحشی از این قیمت کار مینمایند بی شک از محصولات جانبی بی کیفیت ایمپلنت و یا از ایمپلنت های بی کیفیت و یا لابراتوارهای دندانسازی درجه دو  استفاده مینماید. و یا زمان کمتری به مراجعین اختصاص میدهد.اگر شخصی به دنبال استفاده از برندهای خوب ایمپلنت با قیمت های پایین میباشد همانند فردی است که به دنبال خریدن خودرو بنز در ایران با قیمت پراید در ایران میباشد.و یا شخصی که به دنبال خرید گوشی آیفون به قیمت ارزانتر از آمریکا میباشد!!!

در مورد هزینه سایر خدمات دندانپزشکی نیز میتوانید به روش بالا عمل نمایید.

کلام آخر اگر فردی به دنبال خدمات ارزان باشد وارد یک سیکل معیوب میشود اول دندان خود را پر میکند؛ در صورت عدم درمان صحیح همان درمان یا دندان دچار مشکل میشود و اینبار مجبور به انجام عصب کشی یا روکش میشود؛ در صورت عدم درمان صحیح عصب کشی یا روکش ،دندان مورد نظر کشیدنی میشود، سپس ایمپلنت میشود. در صورت عدم درمان صحیح ایمپلنت؛ همان ایمپلنت چند سال بعد در می آید و استخوان فرد تحلیل می رود و سری بعد همان فرد به دنبال پیوند استخوان و ایمپلنت میباشد و ……. برخی از افراد این چرخه را تا آخر عمر ادامه میدهند و زمان بسیار بیشتری صرف میکنند و هزینه های بسیار بیشتر پرداخت مینمایند، برخی از افراد هم فقط تا مرحله کشیدن ادامه میدهند و سالیان سال به خاطر بی دندانی کیفیت زندگی پایین تری را تجربه مینمایند و به سلامتی و  زیبایی خود آسیب میزنند….

فیلم محیط دندانپزشکی VIP دکتر بهمن پوراقدم و دکتر یلدا بازرگان

بهترین دندانپزشک تهران

با استفاده از روشهای گفته شده در این متن بهترین دندانپزشک تهران را بیابید ، اما طبق نظر بسیاری از همکاران و مراجعین دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان با توجه به نمونه کارهای این دو دندانپزشک از بهترین دندانپزشکان تهران میباشند . طبق نظرسنجی ها از بهترین دندانپزشکان تهران میباشند .

بهترین دکتر ایمپلنت

بهترین دکتر ایمپلنت ویژگی های زیر را دارد :

 1. نمونه کارهای قبل و بعد با کیفیت درکنار اطمینان از طول عمر بالای این نمونه کارها
 2. مسلط به انجام انواع جراحی های پیوند استخوان
 3. کار با بهترین سیستم های ایمپلنت دنیا
 4. اخلاق خوب
 5. اخذ مدراک معتبر ایمپلنت از دانشگاههای معتبر
 6. رعایت بهداشت
 7. انجام کارهای درمانی با دقت و وسواس
 8. وجدان کاری و از خودگذشتگی
 9. مرکزی با بهترین و به روز ترین تجهیزات دنیا داشته باشد.

طبق نظرسنجی ها دکتر بهمن پوراقدم یکی از بهترین دندانپزشکان ایمپلنت ایران میباشد.

همه چیز در مورد لمینت ،کامپوزیت و طراحی لبخند  را با کلیک بر روی دندانپزشک زیبایی تهران مطالعه نمایید.

بهترین دکتر زیبایی دندان

بهترین دکتر زیبایی ویژگی های زیر را دارد :

 1. مسلط به سایر امور درمانی میباشد تا بهترین درمان را برای دندانهای شما پیشنهاد دهد.
 2. کلیه کارهای دندانپزشکی زیبایی را انجام میدهد ، از جمله لمینت سرامیکی و کامپوزیت ونیر و بلیچینگ و ارتودنسی
 3. نمونه کارهای قبل و بعد با کیفیت در کنار اطمینان از طول عمر بالای این نمونه کارها
 4. اخلاق خوب
 5. رعایت بهداشت
 6. انجام کارهای درمانی با دقت و وسواس
 7. مرکزی با تجهیزات بروز و پیشرفته داشته باشد
 8. از بهترین مواد دندانپزشکی استفاده نماید
 9. مدارک دندانپزشکی زیبایی معتبر از دانشگاههای معتبر
 10. وجدان کاری و از خودگذشتگی

طبق نظرسنجی ها دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان یکی از بهترین دندانپزشکان زیبایی تهران میباشند

چه چیزی دندانپزشکی VIP را متفاوت می کند؟؟

 • انجام کلیه خدمات دندانپزشکی با رعایت کامل اصول بهداشتی و استفاده از وسایل یکبار مصرف
 • چک آپ کلی و انجام کلیه خدمات دندانپزشکی فوری
 • دندانپزشکی بدون درد
 • دندانپزشکی دیجیتال با تجهیزات مدرن(لیزر،اسکنر،میکروسکوپ)
 • رزرو زمانی VIP برای ساعات غیر کاری ویژه مدیران و افراد پرمشغله
 • عدم استخدام سایر پزشکان در مرکز و انجام صفر تا صد کلیه خدمات توسط خود پزشک نه دستیاران

بهترین دندانپزشک ارتودنسی

بهترین دکتر ارتودنسی ویژگی های زیر را دارد :

 1. نمونه کارهای قبل و بعد با کیفیت در کنار اطمینان از طول عمر بالای این نمونه کارها
 2. انجام صفرتا صد کار توسط خود دندانپزشک نه توسط دستیاران
 3. مسلط به انجام سایر اعمال دندانپزشکی همچنین ارتودنسی به بهترین شکل ممکن،زیرا گاها بین طرح درمانهای انتخابی برای مراجع بهترین را بایستی انتخاب کرد
 4. کار با بهترین سیستم ها و متریال دنیا
 5. اخلاق خوب
 6. اخذ مدراک معتبر ارتودنسی از دانشگاههای معتبر
 7. رعایت کامل اصول بهداشت
 8. انجام کارهای درمانی با دقت و وسواس
 9. وجدان کاری و از خودگذشتگی

طبق نظرسنجی های صورت گرفته دکتر یلدا بازرگان یکی از بهترین دندانپزشکان ارتودنسی تهران میباشد.

فرصت مراجعه حضوری را نداری؟جهت مشاوره غیر حضوری بر روی مشاوره آنلاین دندانپزشکی کلیک نمایید.

نظرات مردم در مورد بهترین دندانپزشک

تعداد نظرات : 29
 1. الیا دامداری 1396/08/16 - 23:18

  من که زیاد خوشم نیومد ممنون

 2. porya firozi 1396/06/18 - 20:40

  بهترین دندانپزشک شما هستین

 3. رامین رضایی 1396/11/26 - 12:10

  من از ابوظبی اومدم کارای دندونامو انجام دادم خیلی راضی ام

 4. حنا اسدی 1397/02/10 - 13:46

  ممنون دکتر جان عالیه لمینتایی که گذاشتین

 5. آیناز زاهدی 1397/04/21 - 21:57

  من خیلی تحقیق کردم ببینم بهترین دندانپزشک کیه آخر سر به این نتیجه رسیدم شما یکی ازبهترین دندانپزشکان هستین

 6. arsalan 1397/05/29 - 14:44

  اکثر مواردی که فرمودین رو من بررسی کردم و به شما رسیدم بهترین دندانپزشک

 7. لادن 1397/08/18 - 16:50

  Best dentist in iran

 8. narges naderi 1397/10/20 - 17:37

  بنطرم دندون پزشک خیلی خوبی ام نیستن و بهترین دندونپزشک تو خارجه

  1. سارا 1402/03/28 - 18:00

   چی خارج نرفتی که ببینی چه مزخرفن چه نا متخصص بهترین دکترا ماله ایرانه و بس اینی که میگم ۱۶ ساله زندگی کردم

 9. راحله آذرمی 1397/11/24 - 9:12

  من بیشتر به خاطر تمیز بودن مطب و رعایت بهداشتشون مطب ایشون مراجعه میکنم

 10. امیرسام 1398/03/14 - 19:49

  واقعا برای درمان دندونا باید پیش بهترین دندونپزشکا رفت چون بحث سلامتیه

 11. دیانا عبابافان 1398/10/27 - 20:55

  جا پارک داره و کاملا بهداشتی کار میکنه

 12. محسن نیک بیان 1398/12/28 - 11:26

  دندانپزشکی خیلی سخته بهترین دندنپزشکو پیدا کردن سختتر

 13. زینب صبوری 1399/02/12 - 13:14

  با روشهایی که فرمودین پزشکارو مقایسه میکنم و تا بهترین دندانپزشک رو پیدا کنم چون من خیلی حساسم

 14. shahrokh 1399/06/22 - 12:42

  اومدم اینجا ازتون تشکر کنم توو این دو سالی که برام ایمپلنت و روکش کردین هیچ مشکلی نداشتم

 15. رویا 1399/12/17 - 19:34

  مقالتون اصلا خوب نیست و باید ویژگی های بیشتری برای بهترین دندانپزشک در نظر بگیرید

 16. گیتا فغانی 1400/01/22 - 22:40

  از نمونه کاراتون معلومه که از بهترین دندانپزشکان ایران هستین

 17. milad agazadeh 1400/03/23 - 13:45

  کارشونو خیلی دوس دارم از فالوورای اینستاشون هستم

 18. فاطمه 1400/05/18 - 21:01

  بسیار عالی و آموزنده، بی شک وقتی بحث سلامتی هست باید به دنبال بهترین ها بود

 19. ناشناس 1400/05/18 - 21:02

  سه تا برام ایمپلنت گذاشت شونزده واحدم لمینت کرد کلیه کارامو در عرض چهار جلسه تموم کرد وقتم تلف نشد

 20. مهدی کریمی 1400/05/30 - 10:13

  بهترین بهترین ها

 21. علی اصغر نیکویی 1400/06/23 - 21:03

  سلام من اومدم اینجا تشکر کنم از دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان خیلی ممنون بابت کاری که برام انجام دادین

 22. نگار دلیری 1400/08/14 - 4:23

  نپسندیدم.مراجعه نکنید……

 23. ناشناس 1401/03/18 - 21:08

  بهترین دندانپزشک

 24. نیوشا خالدی 1401/05/03 - 2:15

  مطلب کمک کننده ای بود

 25. معراج 1401/05/31 - 13:07

  بهترین دندانپزشک دنیا کیه ؟

 26. Magsoodpour 1401/09/24 - 21:09

  خوبه

 27. امیری 1401/10/28 - 9:34

  عالی بود

 28. tahereh 1402/11/29 - 15:35

  باسلام هنوز اقدامی صورت نگرفته،،،باتشکر از اطلاع رسانی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *