بهترین دندانپزشک تهران
خدمات

لیست خدمات دندانپزشکی vip

خدمات  ما

دندانپزشکی vip دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان،

کلیه خدمات دندانپزشکی را در مدت زمان بسیار کم و با بهترین تجهیزات روز دنیا و مطابق با استاندارد های جهانی ارائه می نماید و کلیه خدمات دندانپزشکی در این مرکز انجام می شود.

شما عزیزان می توانید در این سایت و از قسمت منو با انتخاب خدمات مد نظر خود ، تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

همواره برای مردم ایران برخلاف سایر کشور ها ، انتخاب بین لمینت و کامپوزیت جهت درمان زیبایی سخت است و به دنبال مقایسه این دو هستند . ما در این بخش تک تک جزییات این دو درمان را کنار هم آورده ایم تا بهترین درمان را برای زیبایی خود انتخاب نمایید.

مطالعه کامل

خدمات بلیچینگ

بلیچینگ دندان یعنی سفید کردن رنگ دندان ها یک الی سه درجه با استفاده از مواد خاص  ( این مواد شامل ماده هیدروژن پر اکساید یا هیدروژن کارباماید میباشد و هیچگونه ضرری به دندان ندارند )

 

مطالعه کامل

خدمات ارتودنسی

ارتودنسی نام شاخه ای از علم دندانپزشکی میباشد که به تصحیح مال اکلوژن دندانی و اصلاح موقعیت فکی می پردازد . ارتودنسی از دو واژه ( ارتو ) به معنی راست ، درست و ( دنس ) به معنی دندان تشکیل شده است ( به صورت عامه به ارتودنسی دندان سیم کشی هم میگویند )

مطالعه کامل

لمینت دندان

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان برای افرادی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اند استفاده می شود . ایمپلنت ها توسط متخصصین ایمپلنت و بعد از جراحی دندان در استخوان فک کار گذاشته میشوند .

پس از اینکه پایه ایمپلنت به استخوان شما جوش خورد ، مانند ریشه برای تاج دندان جدیدی که قرار است جایگزین دندان ازدست رفته شما بشود عمل می کند . در نهایت تاج دندان که مانند دندان طبیعی به نظر برسد ، به ایمپلنت متصل می شود و فضای خالی دندان ازدست رفته را پر می کند .

ادامه…

انجام کارهای دندانپزشکی در حداقل زمان که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش های به روز انجام میشود را دندانپزشکی فوری یا یک روزه مینامیم . برای مثال در دندانپزشکی مدرن در عصب کشی دندان از دستگاههای روتاری پیشرفته استفاده میشود .  در نتیجه دقت و سرعت انجام کار چندین برابر میشود .

مطالعه کامل

تمیز کردن و مراقبت روزانه از دندانها ، فرآیند حذف پلاک و سنگ قاعدگی است که ممکن است از مینای دندان باشد.

مطالعه کامل

دندانپزشکی بدون درد با لیزر ، سدیشن و بیهوشی

دندانپزشکی بدون درد نیاز بسیاری از مراجعین دندانپزشکی است . لازمه بدون درد بودن همه اعمال دندانپزشکی تجهیزات پیشرفته و آشنایی با روشهای به روز میباشد .

لیزر از تجهیزات پیشرفته دندانپزشکی مدرن میباشد . استفاده از لیزر مزایای فراوانی از جمله بدون درد بودن در دندانپزشکی دارد .

افرادی که در دندانپزشکی اضطراب و درد های شدیدی دارند نیازمند سدیشن یا بیهوشی میباشند . توجه فرمایید همه افراد نیازمند سدیشن نمیباشند و در دندانپزشکی VIP دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان اکثر افراد بدون نیاز به سدیشن بدون درد معالجه میشوند .

با توجه به عوارض داروهای بیهوشی و با توجه به اینکه با سدیشن و خواب مصنوعی میتوان کلیه خدمات دندانپزشکی را بدون درد انجام داد توصیه دکتر بهمن پوراقدم همواره انتخاب سدیشن و خواب مصنوعی بین دو گزینه بیهوشی و سدیشن میباشد .

ادامه…

ارتودنسی

اطلاعات بیشتر

WhatsApp Image 2021-01-22 at 14.29.36 (3)

لمینت و کامپوزیت

اطلاعات بیشتر

لمینت دندان

ایمپلنت

اطلاعات بیشتر

سفید کردن دندان

اطلاعات بیشتر

چک آپ کلی فوری

اطلاعات بیشتر

single tooth implant

جای خالی دندان

اطلاعات بیشتر

7026538-678x381

بلیچینگ

اطلاعات بیشتر

طرح لبخند

اطلاعات بیشتر