بهترین دندانپزشک تهران
خدمات
title icon 1

لیست خدمات دندانپزشکی vip

خدمات  ما

دندانپزشکی vip دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان،

کلیه خدمات دندانپزشکی را در مدت زمان بسیار کم و با بهترین تجهیزات روز دنیا و مطابق با استاندارد های جهانی ارائه می نماید و کلیه خدمات دندانپزشکی در این مرکز انجام می شود.

شما عزیزان می توانید در این سایت و از قسمت منو با انتخاب خدمات مد نظر خود ، تمامی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

همواره برای مردم ایران برخلاف سایر کشور ها ، انتخاب بین لمینت و کامپوزیت جهت درمان زیبایی سخت است و به دنبال مقایسه این دو هستند . ما در این بخش تک تک جزییات این دو درمان را کنار هم آورده ایم تا بهترین درمان را برای زیبایی خود انتخاب نمایید.

مطالعه کامل

molar crown 1
teeth 1

خدمات بلیچینگ

بلیچینگ دندان یعنی سفید کردن رنگ دندان ها یک الی سه درجه با استفاده از مواد خاص  ( این مواد شامل ماده هیدروژن پر اکساید یا هیدروژن کارباماید میباشد و هیچگونه ضرری به دندان ندارند )

 

مطالعه کامل

molar 1

خدمات ارتودنسی

ارتودنسی نام شاخه ای از علم دندانپزشکی میباشد که به تصحیح مال اکلوژن دندانی و اصلاح موقعیت فکی می پردازد . ارتودنسی از دو واژه ( ارتو ) به معنی راست ، درست و ( دنس ) به معنی دندان تشکیل شده است ( به صورت عامه به ارتودنسی دندان سیم کشی هم میگویند )

مطالعه کامل

لمینت دندان

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان برای افرادی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اند استفاده می شود . ایمپلنت ها توسط متخصصین ایمپلنت و بعد از جراحی دندان در استخوان فک کار گذاشته میشوند .

پس از اینکه پایه ایمپلنت به استخوان شما جوش خورد ، مانند ریشه برای تاج دندان جدیدی که قرار است جایگزین دندان ازدست رفته شما بشود عمل می کند . در نهایت تاج دندان که مانند دندان طبیعی به نظر برسد ، به ایمپلنت متصل می شود و فضای خالی دندان ازدست رفته را پر می کند .

ادامه…

انجام کارهای دندانپزشکی در حداقل زمان که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش های به روز انجام میشود را دندانپزشکی فوری یا یک روزه مینامیم . برای مثال در دندانپزشکی مدرن در عصب کشی دندان از دستگاههای روتاری پیشرفته استفاده میشود .  در نتیجه دقت و سرعت انجام کار چندین برابر میشود .

مطالعه کامل

teeth 1
molar crown 1

تمیز کردن و مراقبت روزانه از دندانها ، فرآیند حذف پلاک و سنگ قاعدگی است که ممکن است از مینای دندان باشد.

مطالعه کامل

Girl in chair 300x300 300x300 1

دندانپزشکی بدون درد با لیزر ، سدیشن و بیهوشی

دندانپزشکی بدون درد نیاز بسیاری از مراجعین دندانپزشکی است . لازمه بدون درد بودن همه اعمال دندانپزشکی تجهیزات پیشرفته و آشنایی با روشهای به روز میباشد .

لیزر از تجهیزات پیشرفته دندانپزشکی مدرن میباشد . استفاده از لیزر مزایای فراوانی از جمله بدون درد بودن در دندانپزشکی دارد .

افرادی که در دندانپزشکی اضطراب و درد های شدیدی دارند نیازمند سدیشن یا بیهوشی میباشند . توجه فرمایید همه افراد نیازمند سدیشن نمیباشند و در دندانپزشکی VIP دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان اکثر افراد بدون نیاز به سدیشن بدون درد معالجه میشوند .

با توجه به عوارض داروهای بیهوشی و با توجه به اینکه با سدیشن و خواب مصنوعی میتوان کلیه خدمات دندانپزشکی را بدون درد انجام داد توصیه دکتر بهمن پوراقدم همواره انتخاب سدیشن و خواب مصنوعی بین دو گزینه بیهوشی و سدیشن میباشد .

ادامه…

village orthodontics braces invisalign f2

ارتودنسی

اطلاعات بیشتر

WhatsApp Image 2021-01-22 at 14.29.36 (3)

لمینت و کامپوزیت

اطلاعات بیشتر

لمینت دندان

ایمپلنت

اطلاعات بیشتر

download

سفید کردن دندان

اطلاعات بیشتر

shutterstock 706523245 4

چک آپ کلی فوری

اطلاعات بیشتر

single tooth implant

جای خالی دندان

اطلاعات بیشتر

7026538-678x381

بلیچینگ

اطلاعات بیشتر

design

طرح لبخند

اطلاعات بیشتر