دندانپزشک خانم

ویژگی های دندانپزشک خانم خوب

در ذیل راه های شناخت بهترین دندانپزشک توضیح داده میشود
۱-اشنا و اگاه و خبره در انجام کلیه درمان های دندانپزشکی
۲-داشتن علم کافی و مدارک معتبر و مرتبط با زمینه کاری
۳-داشتن محیط بهداشتی و پرسنل مجرب
۴-تجهیزات به روز و متریال معتبر و علم به استفاده صحیح از ابزار های مورد نیاز
۵-داشتن دقت و تمرکز حین انجام امور درمانی
۷-شفاف سازی مراحل انجام کار بر روی بیمار و توضیحات در مورد مدت زمان اتمام درمان و طول عمر درمان های انجام شده
۸-داشتن عکس های قبل ، توجه فرمایید علاوه بر زیبایی عکس های درمانها پی بردن به طول عمر بالای درمانهای انجام شده بسیار مهم میباشد ، زیرا عکسهای گرفته شده در اکثر موارد بلافاصله پس از درمان میباشند، در زیر تصاویر رضایتمندی مراجعین و فیلم درمانهای انجام شده توسط خانم دکتر یلدا بازرگان و بهمن پوراقدم به نمایش گذاشته شده است

خدمات ارائه شده در مرکز خانم دکتر دندانپزشک یلدا بازرگان

  1. ایمپلنت
  2. لمینت و کامپوزیت
  3. ارتودنسی
  4. دندانپزشکی اطفال بالای پنج سال
  5. ترمیم و درمان ریشه

برای انجام چک آپ کلی فوری دندانهایتان اینجا کلیک کنید

بهترین دندانپزشک خانم 

طبق نظر بسیاری از مراجعین دندانپزشکی دکتر یلدا بازرگان و بررسی سایت های معتبر دندانپزشکی ایشان جزو بهترین دندانپزشکان خانم میباشند .
خانم دندانپزشک یلدا بازرگان با بهره گیری از محیطی مناسب جهت راحتی بانوان مراجعه کننده، پرسنل خانم، محیط کاملا بهداشتی ، تحهیزات به روز دنیا و متریال معتبر و به نام در سطح جهانی داشتن مدارک معتبر دندانپزشکی در زمینه زیبایی ، ارتودنسی  موفق به درمان با کیفیت بسیاری از بانوان گرامی شده اند .

فیلم رضایتمندی پنجاه نفر از مراجعین دندانپزشکی دکتر یلدا بازرگان و دکتر بهمن پوراقدم

جهت مشاهده ویدیو بر روی ویدیو کلیک کنید

تعرفه خدمات انجام شده در مرکز خانم دکتر دندانپزشک یلدا بازرگان

هزینه زمانی و اقتصادی خدمات دندانپزشکی ارزان در بلند مدت بالاتر از خدمات با قیمت بالا میباشد.

در هر کالا یا هر وسیله ساخت بشر اجناس مختلفی از نظر کیفیت وجود دارد ،مثلا در خودرو ، پوشاک یا سایر اجناس ، مطمئنا عمر یک کفش برند باکیفیت حداقل دو برابر عمر یک برند بی کیفیت کفش میباشد .

اما دندانپزشکی تفاوت بسیاری با یک کفش دارد زیرا در صورت طول عمر کم درمانهای دندانپزشکی گاها ضربات جبران ناپذیری به سلامتی شما و استخوان فک شما وارد میشود .در صورتی که سلامتی شما آسیب ببیند کیفیت زندگی شما تا آخر عمر تحت تاثیر قرار میگیرد.

همه مردم در صورت نیاز به جراحی قلب یا هر کدام از ارگانهای بدن به دنبال بهترین پزشک میباشند اما سی درصد افراد در امور دندانپزشکی به دنبال بهترین دندانپزشک میباشند ، این امر ناشی از آگاهی پایین جامعه بدلیل عدم آموزش اصولی بهداشت دهان و دندان و تاثیر آن بر سلامتی در مدارس میباشد . زیرا اگر جامعه آگاه باشد که دندانها علاوه بر اینکه بر روی سایر ارگانهای بدن مثل قلب و دستگاه گوارشی تاثیر مستقیم دارند . بر زندگی اجتماعی و اقتصادی فرد نیز تاثیر میگذارند ،در این صورت بدون شک تک تک افراد جامعه به دنبال بهترین دندانپزشکان و بهترین متریال خواهند بود . در نتیجه هنگامی که بحث بر سر سلامتی شما میباشد تا جای ممکن هزینه در اولویت آخر باشد واولویت شما برند مواد مصرفی و دندانپزشک خوب برای ایمپلنت باشد تا سلامتی شما تحت الشعاع قرار نگیرد .

یکی ازمهمترین عوامل تعیین کننده قیمت خدمات دندانپزشکی برند موادمصرفی میباشد . البته تجهیزات ،خود پزشک ، نحوه استفاده از مواد و تجهیزات ، رعایت کامل اصول بهداشتی و استفاده از وسایل یک بار مصرف از سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایمپلنت میباشد .

در کل برای اینکه بدانیم قیمت معقول یک کار دندانپزشکی در ایران با رعایت اصول چقدر باید باشد بهتر است نصف قیمت آن کار در کشورهای مدرن مثل سوییس ، آلمان و یا آمریکا را در نظر داشته باشیم . زیرا در این کشورها 99 درصد خدمات دندانپزشکی با بهترین متریال و به روز ترین تجهیزات ارائه میشود ، لیست قیمت خدمات دندانپزشکی در آن کشورها را به انگلیسی سرچ نمایید مشاهده میفرمایید که به طور مثال میانگین هزینه ایمپلنت در این کشورها ۱۶۰۰ دلار میباشد ، اگر فرض کنیم که هزینه ها از جمله مالیات برای دندانپزشکان در آن کشور ها دو برابر ایران میباشد لذا ۱۶۰۰ دلار را تقسیم بر دو کرده و به عدد ۸۰۰ دلار میرسیم ، یعنی با دلار پنجاه هزار تومان چهل میلیون تومان پس قیمت معقول ایمپلنت با برندهای استاندارد با بهترین متریال و رعایت همه اصول کار حدود ۸۰۰ دلار میباشد حال اگر مراکزی یک برند را با اختلاف فاحشی از این قیمت کار مینمایند بی شک از محصولات جانبی بی کیفیت ایمپلنت و یا از ایمپلنت های بی کیفیت استفاده مینماید.و یا هزینه لمینت یا روکش در این کشور ها به طور میانگین 1000 دلار میباشد که اگر این قیمت را تقسیم بر دو کنیم به عدد 500 دلاری لمینت یا روکش میرسیم و یا هزینه ونیر کامپوزیت و ترمیم به طور میانگین در این کشورها 600 دلار میباشد که با تقسیم این عدد به دو به قیمت 300 دلاری کامپوزیت ونیر یا ترمیم میرسیم

اگر شخصی به دنبال خدمات دندانپزشکی با کیفیت با قیمت های پایین میباشد همانند فردی است که به دنبال خریدن خودرو بنز در ایران با قیمت پراید در ایران میباشد . اگر بتواند همچین بنزی را بخرد قطعا بنزی خواهد بود که هزینه های بسیار بیشتر از خود خودرو را بر فرد متحمل خواهد کرد. و این خودرو خریداری شده وقت فرد را در آینده تلف خواهد کرد.

برای اطلاع از تعرفه مرکز دندانپزشکی دکتر یلدا بازرگان کلیک کنید

فیلم محیط دندانپزشکی خانم دکتر یلدا بازرگان

جهت مشاهده ویدیو بر روی ویدیو کلیک کنید

تصاویر محیط دندانپزشکی خانم دکتر یلدا بازرگان

 

 

نظرات مردم درمورد ویژگی های دندانپزشک خانم