برای پرش به بخش مورد نظر کلیک کنید

 

 

طرح لبخند

طرح لبخند چیست ؟  طرح لبخند دندان چیست ؟ مهمترین عامل تاثیر گذار در چهره فرد طبق نظر بسیاری از متخصصین زیبایی لبخند فرد میباشد . طرح لبخند شما برای خودتان و نزدیکانتان عادی شده است حتی اگر نواقص زیادی در طرح لبخند شما باشد ، اما اصلاح طرح لبخندتان تاثیر بسیار چشمگیری بر چهره شما خواهد گذاشت . تنها پنج درصد افراد جامعه از ابتدا دارای طرح لبخند ایده آل میباشند . تاثیر لبخند را در عکس زیر مشاهده میفرمایید .

عکس بازیگران بدون دندان

طرح لبخند هالیوودی

دندان هالیوودی چیست ؟ طرح لبخند هالیوودی چیست ؟ نود درصد بازیگران هالیوود با روشهای اصلاح طرح لبخند ، لبخند خود را اصلاح کرده اند . لذا طرح لبخند ایده آل را لبخند هالیوودی مینامند . در زیر نمونه ای از بازیگران هالیوود را که طرح لبخند خود را اصلاح نموده اند را مشاهده مینمایید . دلیل اینکه اکثر بازیگران هالیوود این کار را انجام میدهند تاثیر ی است که اصلاح طرح لبخندشان بر روابط اجتماعی و اقتصادی این افراد میگذارد .

 حتما بخوانید 

قصد انجام ایمپلنت دارید ؟؟ همه چیز راجع به ایمپلنت را اینجا بخوانید

مزایای ایمپلنت را در این مطلب بخوانید  کلیک کنید

عکس قبل و بعد تعدادی از بازیگران هالیوود

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند چیست ؟ تغییر لبخند از لبخند معمولی به لبخند ایده آل را اصلاح طرح لبخند مینامند . این اصلاح شامل رنگ دندان ، اندازه  و شکل دندان ، نظم دندان و شکل و ارتفاع لثه میباشد .  روشهای مختلفی برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد که البته اکثر بازیگران هالیوود و افراد مشهور عمدتا ترکیبی از لمینت سرامیکی ، ارتودنسی و لیفت لثه را برای اصلاح طرح لبخند خود انتخاب مینمایند . در زیر روشهای اصلاح طرح لبخند را بخوانید .

روشهای اصلاح طرح لبخند

روشهای مختلفی برای اصلاح طرح لبخند استفاده میشود . در بعضی از مواقع ترکیبی از این روشها استفاده میشود .  در زیر انواع این روش ها را به اختصار توضیح میدهیم :

  1. لمینت ( اصلاح رنگ و نظم و شکل دندان ها )
  2. کامپوزیت ( اصلاح رنگ و نظم و شکل دندان ها )
  3. ارتودنسی ( اصلاح نظم و نامرتبی دندان ها )
  4. بلیچینگ ( اصلاح رنگ دندان ها )
  5. لیفت لثه ( تنظیم ارتفاع لثه و قوس لثه اطراف دندان )
  6. روکش تمام سرامیک ( اصلاح رنگ ، نظم و شکل دندان ها )

معمولا افراد مشهور و بازیگران هالیوود از بین روشهای فوق لمینت ، ارتودنسی ، لیفت لثه و در بعضی مواقع ترکیبی از این روشها را انتخاب مینمایند .

آیا تفاوت لمینت و کامپوزیت را میدانید ؟؟ لمینت بهتر است یا کامپوزیت ؟؟ پاسخ این سوال را اینجا بخوانید

طراحی لبخند دیجیتال

اصلاح طرح لبخند با استفاده از نرم افزارهای شبیه سازی لبخند را طراحی لبخند دیجیتال مینامند .  در این روش لبخند شما به صورت میلیمتری طراحی میشود . در دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم از این روشها استفاده میشود  و قبل از انجام طراحی لبخند عکسهایی از تمام زوایا از مراجعین محترم گرفته میشود .

طرح لبخند فانتزی

کلمه فانتزی به معنای تجملی میباشد . در واقع منظور از طرح لبخند فانتزی ، لبخند ایده آل میباشد که در این صفحه در قسمتهای مختلف نحوه تغییر لبخند خود از لبخند معمولی به لبخند ایده آل توضیح داده شده است .

حتما بخوانید

تصاویر قبل و بعد از درمان ایمپلنت را اینجا ببینید

عکس طرح لبخند

در زیر عکس طرح لبخند تعدادی از مراجعین دندانپزشکی دکتر بهمن پوراقدم  را که طرح لبخند خود را اصلاح کرده اند مشاهده میفرمایید .

 

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

به نظر شخص دکتر بهمن پوراقدم بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند دندانپزشکی است که به انواع روشهای اصلاح طرح لبخند آشنایی داشته باشد . مراجعین و افراد جامعه میتوانند بهترین دکتر را از روی نمونه کار های پزشکان و پرس و جو از مراجعین مطب پزشکان انتخاب نمایند .

هزینه طرح لبخند

هزینه طرح لبخند چقدر است ؟ هزینه اصلاح طرح لبخند و قیمت طرح لبخند دندان به روشی که برای اصلاح طرح لبخند استفاده میشود بستگی دارد . بالطبع اصلاح های طرح لبخندی که ماندگارتر و زیباتر باشند با وجود هزینه بالا در کوتاه مدت در بلند مدت با صرفه ترین روش محسوب میشوند . توجه نمایید که اصلاح طرح لبخند اصولی با منفعت هایی که در بلند مدت به فرد میرساند هزینه های انجام شده را جبران مینماید . برای مشاهده هزینه طرح لبخند به صفحات مربوطه روشهای مختلف اصلاح طرح لبخند مراجعه نمایید . در موضوع شماره شش همین صفحه روشهای اصلاح طرح لبخند و لینک مربوطه توضیحات قرار داده شده است .

به راحتی و در کمترین زمان ممکن نوبت خود را رزرو کنید

جهت رزرو سریع  نوبت اینترنتی  کلیــــک کنید

عوارض اصلاح طرح لبخند

عوارض اصلاح غیر اصولی طرح لبخند ؛

  1. التهاب و خونریزی لثه
  2. مصنوعی دیده شدن دندان ها
  3. لب پر شدن دندان ها
  4. بوی بد دهان

اصلاح طرح لبخند لثه ای

در طرح لبخند ایده آل میزان کمی از لثه ها در هنگام لبخند دیده میشود و قوس لثه در اطراف هر دندان شکل خاصی دارد و با قوس لثه سایر دندان ها هم ارتفاع میباشد . برای اصلاح طرح لبخند لثه ای روش لیفت لثه یا جراحی لثه به کار برده میشود . برای آشنایی با این روش به صفحه مربوطه مراجعه نمایید .

نظرات درباره طرح لبخند

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را درباره مطالب این صفحه ، در زیر با ما در میان بگذارید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.