لطفا موارد زیر را چندین مرتبه با دقت مطالعه نمایید تا از مشکلات و عوارض درمان جلوگیری نموده و درمانی عالی را تجربه نمایید .

  1. در صورت حساس بودن دندان ها از خوردن مواد غذایی سرد و گرم خودداری نمایید و نوشیدنی و مواد غذایی ولرم میل نمایید .  زیرا این کار منجر به افزایش حساسیت دندان ها و اضافه شدن درمانهای غیرالزامی به طرح درمان شما میشود .
  2. درصورت حساس بودن دندان ها دهانشویه ولرم فلوراید 0.05 % را تا زمان آماده شدن روکش بعد هر وعده غذایی در دهان خود به مدت سی ثانیه بچرخانید .
  3. دندان های تراش داده شده را با مسواک به آرامی مسواک بزنید در صورت درد گرفتن دندان ها میتوانید از داروخانه گاز استریل تهیه نمایید و این دندان ها را با گاز استریل پاک نمایید و سایر دندان ها را مسواک بزنید .
  4. برای میل کردن نوشیدنی ها تا حد ممکن از نی استفاده نمایید .
  5. در صورتی که دارو برای شما تجویز شده است برای اطلاع از دستورالعمل داروهایی که به شما تجویز شده است اینجا کلیک نمایید . داروهای خود را با یک لیوان آب کامل مصرف نمایید و حدالامکان با معده پر ( جهت جلوگیری از درد معده ) مصرف نمایید . کلیه داروها را طبق دستورالعمل مصرف نمایید . هر کدام از این دستورالعمل ها دلیلی علمی دارند برای مثال خوردن مسکن تجویز شده با وجود نداشتن درد الزامی میباشد زیرا این مسکنها خاصیت ضد التهاب داشته و تا حد امکان از تورم و کبودی صورت جلوگیری مینمایند .
تعداد نظرات : 1

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *