مشاوره آنلاین دندانپزشکی

 

دندانپزشکی VIP دکتر بهمن پوراقدم و یلدا بازرگان در نظر دارد تا برای رفاه حال شما عزیزان ، ویزیت و مشاوره را به صورت غیرحضوری و اینترنتی ارائه نماید

 

شما عزیزان میتوانید با برقرای ارتباط از طریق واتساپ یا تلگرام ، بصورت آنلاین ویزیت شده و پس از ارسال عکس دندانهایتان مشاوره درمان دریافت نمایید

 

برای استفاده از ویزیت آنلاین و دریافت مشاوره ، 

عزیزانی که در خارج از کشور ساکن هستند می توانند مبلغ 17 دلار  به حساب دلاری  TR83 0001 0090 1005 9537 9050 02  به نام دکتر یلدا بازرگان پرداخت نمایند.و یا به آدرس تتر بر بستر ترون(نود درصد صرافی ها این واریزی را انجام میدهند)TAwosF9yDQ4RBvGgKDf9hB2JjLhGvVMM3 مبلغ 17 تتر واریز نمایند.

 

 همچنین بزرگوارانی که در داخل کشور ساکن هستند میتوانند مبلغ  ( 1.000.000 تومان ) را به شماره کارت  8078-4346-3373-6104  به نام دکتر یلدا بازرگان واریز نموده و تصویر فیش واریزی را به واتساپ یا تلگرام دندانپزشکی vip از طریق دکمه های زیر ارسال نمایید .(لطفا از طریق دکمه های زیر باشد نه سایر دکمه های موجود در سایت)

پزشکان ما ظرف حداکثر 24 ساعت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود 

لطفا سوالات و درخواست های خود را در قالب یک ویس ارسال نمایید تا پزشکان ما با بررسی دقیق سوالات و تصاویر ارسالی شما بهترین و موثرترین مشاوره و روش درمان را ارائه نمایند . توجه نمایید که زمان کافی جهت پرسیدن سوالات خود و دریافت پاسخ از طرف دکتر بهمن پوراقدم و یا دکتر یلدا بازرگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

 

مکاتبه شما عزیزان با دکتر بهمن پوراقدم و دکتر یلدا بازرگان در قالب ویس خواهد بود . با این امکان از مراجعه حضوری به مرکز به احتمال نود درصد بی نیاز خواهید شد .

 بدیهی است که در صورت امکان ، مراجعه حضوری و مشاوره حضوری در مرکز توصیه می شود .

 

مواردی که باید ارسال شوند :

 

1.تصاویر داخل دهان و لبخند وسیع طبق تصاویر نمونه ای که در زیر قرار داده شده است

2.تصویر opg ( رادیوگرافی دندان ) که در مراکز رادیولوژی تخصصی فک و صورت بدون نیاز به نسخه انجام میشود

3.تصویر فیش واریزی هزینه مشاوره غیرحضوری و آنلاین

4.ویس کامل شامل پرسش ها و موارد مربوط به درمان مورد نظر

نکات قابل توجه در ارسال تصویر:

1- مانند تصاویر نمونه زیر ، سه تصویر از داخل دهان و لبخند خود بگیرید

2- لبخند کامل و وسیع بزنید

3- تصویر را از روبرو و با کیفیت مناسب بگیرید

در هر زمان و در هر مکانی که هستید ویزیت شوید
مشاوره آنلاین دندانپزشکی
مشاوره آنلاین دندانپزشکی
مشاوره آنلاین دندانپزشکی